Oddělení
Přihlášení
Download sekce
Anketa
Chystáme implementaci nových služeb České pošty "Balík do ruky" a "Balík na poštu", které nahradí stávající "Obchodní balík". Kterou službu budete využívat raději?
Nevyužívám služeb České pošty
Balík na poštu
Balík do ruky

Celkem 186 hlasů
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

(3EC3006) Raytronic B6 balancer
Naše cena s DPH:599 Kč
Naše cena bez DPH:499 Kč
Výrobce:Ray
Dostupnost: Vyprodáno - termín dodávky není znám

e-mail Poslat na e-mail
e-mail Verze pro tisk
e-mail Porovnat zboží

(3EC3006) Raytronic B6 balancer - Popis

6-kanálový inteligentní balancer pro individuální vyrovnávání napětí jednotlivých článků Li-Pol a Li-Fe akumulátorů při nabíjení i vybíjení s možností autonomního balancování. Hodnoty napětí jednotlivých článků lze výstupem Interface předávat kompatibilním nabíječům RAYTRONIC C10 a C30. Dvojici balancerů je možno expanzním kabelem propojit do série pro balancování až 12-článkových sad.

 

  • Pro vyrovnávání napětí sad s 2-6 Li-Pol nebo Li-Fe články
  • Max. nabíjecí/vybíjecí proud 10A (jištěno tavnou pojistkou)
  • Vyrovnávací proud 120mA
  • Ruční přepínání režimů Li-Pol a Li-Fe
  • Ručně přepínatelný režim balancování při nabíjení a autonomní balancování
  • Interface výstup pro připojení k nabíječi RAYTRONIC C10 a C30 pro zobrazování napětí článků na displeji nabíječe
  • Adaptér pro připojení servisních konektorů balancovaných sad
  • Interface kabel pro spojení balanceru s nabíječem

 

Základní technické údaje:

Napájecí (vstupní) napětí 2-6 čl. Li-Pol/Li-Fe, napájí se z nabíječe nebo z balancované sady
Typ akumulátorů a počet článků pro nabíjení  2-6 lithiumpolymerových (Li-Pol) nebo lithium-železo (Li-Fe)
Nabíjecí/Vybíjecí proud max. 10A (jištěno tavnou pojistkou)
Vyrovnávací proud 70mA
Proudový odběr 15mA naprázdno, 0.4mA v pohotovostním stavu
Konektor JST-EH (Kokam/Graupner/RC System) 6-článek
Rozměry 85x49x15mm
Hmotnost 59g

 

Pokud nabíjenou lithiovou sadu připojíte prostřednictvím servisního konektoru k balanceru a balancer propojíte s kompatibilním nabíječem interfejsovým kabelem, máte možnost v průběhu celého nabíjení nebo vybíjení sledovat napětí na jednotlivých článcích a balancer samozřejmě vyrovnává napětí jednotlivých článků. Pro připojení servisního konektoru nabíjené/vybíjené sady jsou dodávány adaptéry pro systém PolyQuest/RAY/E-Tech. Pro připojení sad s konektory jiných typů je možno použít standardní adaptéry a multiadaptéry EAC1xx vyráběné pro nabíječe Shark a e-Station - pouze je třeba propojovací kablík zaměnit za "Přepojku RAYTRONIC/EAC".

Při autonomním balancování se balancer po vyrovnání napětí článků na úroveň článku s nejnižším napětím přepíná do pohotovostního režimu s minimálním proudovým odběrem (0.4mA).

 

Sada balanceru obsahuje:

balancer RAYTRONIC B6, adaptér pro lithiové akumulátory se servisními konektory systému PolyQuest/RAY/E-Tech, interfejsový kabel pro propojení balanceru a nabíječe

(3EC3006) Raytronic B6 balancer - Galerie

(3EC3006) Raytronic B6 balancer - Příslušné odkazy

(3EC3006) Raytronic B6 balancer - Dotaz na prodavače

(3EC3006) Raytronic B6 balancer - Komentáře

Speciální přání
Michal Žulkevič
Michal Žulkevič
E-mail: mz-racing Zavináč centrum Tečka cz
 

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:
Vaše přání:
Opište prosím text z obrázku:
captcha