(ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová)

Dárek zdarma

Sestavený model auta ARRMA® TLR® Tuned TYPHON™ 1:8 Race Buggy 4WD Roller ARR a vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině. Charakteristika: RC model auta na dálkové ovládání Arrma… Více informací

 Expedice 2-4 prac. dny 
11 449
9 462 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Arrma
Kód výrobku:
ARA8306
Katalogové číslo:
ARA8306
EAN:
5052127039161
Přidat k porovnání

Sestavený model auta ARRMA® TLR® Tuned TYPHON™ 1:8 Race Buggy 4WD Roller ARR a vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.

Charakteristika:
RC model auta na dálkové ovládání Arrma Tuned Typhon TLR v měřítku 1:8 s náhonem 4x4, se dodává sestaven, bez elektroniky a pohonu. Vybaven je tuningovými hliníkovými díly TLR-Tuned, a je připraven k montáži vašeho příslušenství. Hotová karosérie a závodní kola dBoots® Exabyte.

Buggy Roller ARRMA® TLR® Tuned TYPHON™ 4WD Race je vybaven špičkovými tuningovými díly pro lepší pevnost, ovladatelnost a dlouhodobou trvanlivost. Dokonalá platforma pro vstup do soutěžních závodů a experimentování s podvozkem za účelem dosažení nejlepších výkonů.

Velký počet tuningových dílů TLR® a karoserie s výrazným závodním zbarvením okamžitě odlišují tento model od modelu TYPHON™ 6S BLX 4WD Speed ​​Buggy RTR. TLR® Tuned TYPHON™ 4WD Race Buggy Roller je dokonalá buggy v měřítku 1:8, která je připravena k montáži vašeho motoru s regulátorem a přijímače se servem. Nainstalujte si svůj nejvýkonnější pohon 4S nebo 6S a TLR® Tuned TYPHON™ si snadno poradí s jakýmkoli terénem.

Odolné hliníkové součásti TLR® Tuned zahrnují podvozkovou desku, hřeben řízení, nastavitelné horní a dolní závěsy, tlumiče a přední a zadní věže. Všechny jsou leptány laserem s logem TLR®. Podvozek má také silné kompozitní boční lišty a přední a zadní výztuhy. Nastavitelné tlumiče naplněné olejem mají opracované kuželové písty a distanční sloupky Extreme Bash (EXB).

TLR® Tuned TYPHON™ 4WD Race Buggy Roller je také vybaven odolným hnacím ústrojím, které vydrží extrémní nárazy, s celokovovými diferenciály a koly převodovky a odolnými ocelovými hnacími hřídelemi. Jeho mimořádně silné náboje kol podporují kola s nízkým profilem na vyšší úrovni. Nastavitelné zadní křídlo Race Spec pomáhá udržovat pneumatiky a buggy na zemi, což přispívá k sebevědomé a citlivé ovladatelnosti při vysokých rychlostech.

Díky efektivní konstrukci jsou práce údržby omezeny na minimum. Například hliníkový posuvný držák vám poskytuje rychlý a bezproblémový přístup k vašemu motoru. Buggy Roller Buggy Roller TYPHON™ 4WD Race v měřítku 1:8 je výjimečný výrobek ARRMA®. Pro středně pokročilé, kteří se zajímají o závodění, nabízí špičkovou odolnost a možnosti ladění, které vám poskytnou úspěšný start na závodní dráze.

Vlastnosti modelu ARRMA® TLR® Tuned TYPHON™ 1:8 Race Buggy 4WD Roller:

 • Připraven k montáži vašeho pohonu a elektroniky s baterií
 • Pevná konstrukce podvozku
 • Velký box pro voděodolný* přijímač
 • Eloxovaný hliníkový 7075-T6 podvozek
 • Silné boční lemy podvozku z kompozitu
 • Účinné křídlo Race Spec s nízkým profilem a silnými vysokými úchyty
 • Nastavitelné EXB Extreme Bash hliníkové tlumiče naplněné olejem
 • Obráběné kuželové tlumiče pístů
 • Přední a zadní věže tlumičů z eloxovaného TLR® Tuned 7075-T6 hliníku
 • Odolné ocelové hnací hřídele
 • Hnací ústrojí pro vysoké zatížení
 • Celokovové diferenciály a ozubená kola převodovky
 • Účinný servo saver z černě eloxovaného hliníku
 • Pružina servomotoru X-Hard
 • Černý hliníkový servo držák
 • Demontáž centrálního diferenciálu po odstranění pouhých 4 šroubů
 • Snadno přístupný držák motoru pro rychlé vyjmutí motoru
 • Odolné hliníkové náboje kol 17mm pro zvýšení pevnosti
Obsažené díly TLR® Tuned:
 • TLR® Tuned 7075-T6 laserem leptaná hliníková podvozková deska
 • TLR® Tuned 7075-T6 laserem leptané hliníkové přední a zadní věž tlumičů
 • TLR® Tuned 7075-T6 laserem leptaný hliníkový sloupek řízení
 • TLR® Tuned laserem leptané spodní nastavitelné závěsy
 • TLR® Tuned laserem leptané horní nastavitelné závěsy
 • TLR® Tuned laserem leptané hliníkové těla tlumičů


Součásti TLR® Tuned TYPHON:
TLR® Tuned TYPHON™ 4WD Race Buggy Roller byl vylepšen o špičkové hliníkové díly, které zvyšují odolnost a zlepšují ovladatelnost. Pro středně pokročilé hráče je to ideální platforma pro závodění a získání zkušeností s tuningem - Designed Fast a Designed Tough!

Olejové tlumiče:
Tlumiče jsou namontovány na hliníkové věže tlumičů TLR® Tuned 7075-T6 a jsou vybaveny hliníkovými těly TLR® Tuned Aluminium Shock, strojně zúženými písty tlumičů a tlumiči EXB Extreme Bash. Snadno absorbují běžný terén jako hlínu, asfalt a trávu a vytvářejí super hladké tlumení.

Vysoká trakce s pneumatikami dBoots® EXABYTE:
Pneumatiky dBoots® Exabyte jsou vyrobeny z vysoce kvalitní závodní gumy pro dlouhou trvanlivost a mají vícevrstvý dezén pro vynikající trakci za všech podmínek. Obsahují pěnové vložky a jsou nalepeny na nylonová kola 1:8 buggy. 17mm šestihranné unášeče poskytují pevnost během extrémních akcí a umožňují snadnou údržbu.

Závodní hotová karosérie:
RC model auta TLR® Tuned TYPHON™ 4WD Race Buggy Roller má skvěle padnoucí kabát ve formě barevné karosérie s exkluzivními barvami a obtisky Race Spec. Výrazné barvy umožňují velmi dobrou viditelnost na závodní dráze.

TLR® Tuned 7075-T6 šasí:
Vysokou odolnost v nelítostném prostředí závodní dráhy zajistí hliníkové šasí z pevnostního hliníku 7075-T6. Odolnost vůči povětrnostním vlivům a poškození pomáhá zajišťovat povrchová úprava eloxováním.

TLR® Tuned 7075-T6 věže tlumičů:
Věže tlumičů jsou vyrobeny z pevnostního hliníku 7075-T6, které vydrží vysoké namáhání při jízdě. Odolnost vůči povětrnostním vlivům zajistí povrchová úprava eloxováním.

TLR® Tuned motorové lože:
Černě eloxovaný, hliníkový držák motoru lze díky přesné výrobě jednoduše nastavit a pevně zafixovat. Posuvný držák tak umožňuje nastavení polohy a motoru uvolněním dvou šroubků, které jsou snadno přístupné shora. Toto řešení značně zjednodušuje nastavení mezi zubové vůle a změny pastorku.

TLR® Tuned kovové součásti náprav:
Závodní stroj musí mít zajištěnou maximální pevnost klíčových součástí, mezi něž patří i držáky broušených ocelových čepů ramen náprav.

TLR® Tuned pozinkované ocelové součásti:
Napínáky a hřídele kol jsou pozinkovány a mají vysokou odolnost proti korozi.

TLR® Tuned součásti tlumičů:
Nastavitelné tlumiče naplněné olejem jsou vybaveny hliníkovými těly TLR® Tuned Aluminium Shock, mají opracované kuželové písty a distanční sloupky Extreme Bash (EXB).

Doporučujeme koupit:
Pro zprovoznění modelu je nutné doplnit: motor, regulátor, servo řízení, RC soupravu, pohonný akumulátor, vhodný nabíječ a 4x AA baterie do vysílače.

Doporučené komponenty:

Motor:

 • Arrma motor střídavý BLX4074 4P 2050KV
 • Spektrum motor střídavý Firma 4074 2050KV

Regulátor:

 • Arrma regulátor BLX185 BLX4074 6S 150A IC5
 • Spektrum regulátor Firma 150A BL 3S-6S IC5 Smart

Servo řízení:
Servo standardní velikosti s kovovými převody a minimální momentem 15 kg.cm (ideálně 20kg.cm a více dle způsobu použití), tisícihran na servu 23T.

 • Spektrum servo S652 18kg MG

Akumulátory 6S LiPo:
Model doporučujeme napájet jedním 4S LiPo akumulátorem nebo dvěma identickými akumulátory 3S LiPo.

 • 1x 4S LiPo Spektrum Smart LiPo 14.8V 5000mAh 50C HC IC5
 • 2x 3S LiPo Spektrum Smart LiPo 11.1V 5000mAh 50C HC IC5
 • Komplet 2x 3S LiPo akumulátor s duálním síťovým nabíječem Spektrum Smart Spektrum Smart PowerStage 6S

Nabíječ:

 • Smart síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W
 • Smart síťový nabíječ Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W

Pro připojení akumulátoru k těmto nabíječům potřebujete redukci pro nabíjení IC5/IC3.

 • Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x 400W AC s jedním výstupem 400W
 • Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x 200W AC se dvěma výstupy 2x 200W

RC souprava:

 • Spektrum DX3 DSMR, SR315
 • DX5C DSMR, SR6100AT Spektrum Smart s podporou telemetrie

Technologie Spektrum Smart:
Technologie Spektrum Smart v současné době představuje nejpokročilejší a nejjednodušší systém pro provoz modelů a nabíjení/péči o akumulátory. Pro využíti všech výhod a funkcí je nutné mít všechny komponenty (regulátor, akumulátor, RC soupravu) Smart.

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné.Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly.
Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, stavěcí šroub v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Typ: Buggy

Šasi: Hliníkové 3mm 7075-T6

Měřítko: 1:8

Délka: 515 mm

Šířka: 312 mm

Výška: 189 mm

Rozvor: 328 mm

Světlá výška podvozku: 27 mm

Prostor pro baterie: 158 x 48 x 70mm

Hmotnost: 2860 g bez vybavení

Náhon: 4WD

Přední kola: dBoots® Exabyte

Zadní kola: dBoots® Exabyte

Tuhost pružin (přední): 0.80 N/mm

Tuhost pružin (zadní): 0.56 N/mm

Viskozita oleje tlmičů: P:550 Z:550cSt

Viskozita oleje diferenciálů: P:7k, S:10k, Z:7kcSt

(SPM5120) Spektrum DX5C DSMR + SR6100AT Více informací  Skladem 1 ks (SPM5120) Spektrum DX5C DSMR + SR6100AT 6 019 + Doprava zdarma!
(SPMS652) Spektrum servo S652 18kg MG Více informací  Na objednávku (SPMS652) Spektrum servo S652 18kg MG 1 609 1 529 -5%

(ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová) (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová)

Uživatelská recenze produktu (ARA8306) Arrma Typhon TLR Tuned 1:8 4WD Roller Buggy (růžová/fialová)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

(TRA83044-4-ORNG) Traxxas Ford Mustang GT 1:10 RTR (oranžový) Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (TRA83044-4-ORNG) Traxxas Ford Mustang GT 1:10 RTR (oranžový) 8 999 8 549 -5% + Doprava zdarma!
(TRA68086-4-ORN) Traxxas Slash 1:10 VXL 4WD TQi RTR (oranžový) Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (TRA68086-4-ORN) Traxxas Slash 1:10 VXL 4WD TQi RTR (oranžový) 12 999 12 349 -5% + Doprava zdarma!
(1.BXR.S1.RTR) BXR.S1 Buggy Brushless 4WD 2.4GHz RTR (verze 2020) Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (1.BXR.S1.RTR) BXR.S1 Buggy Brushless 4WD 2.4GHz RTR (verze 2020) 6 999 6 789 -3% + Doprava zdarma!
(TRA82046-4-SNS) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1:10 TQi RTR (Sunset) Více informací  Na objednávku (TRA82046-4-SNS) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1:10 TQi RTR (Sunset) 15 429 14 658 -5% + Doprava zdarma!
(TRA58034-1-BLK) Traxxas Slash 1:10 RTR (černý) Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (TRA58034-1-BLK) Traxxas Slash 1:10 RTR (černý) 8 999 8 549 -5% + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.