Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý)

Dárek zdarma

Obsahem balení je sestavený RC model auta Axial® SCX10™ III Base Camp s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Tazer 540 35T, regulátor Spektrum Firma 40A, servo Spektrum S614 MG, přijímač Spektrum SR315 DSMR/SLT.… Více informací

 Skladem 1 ks 
11 639
9 619 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Axial
Kód výrobku:
AXI03027T3
Katalogové číslo:
AXI03027T3
EAN:
605482154038
Přidat k porovnání

Obsahem balení je sestavený RC model auta Axial® SCX10™ III Base Camp s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Tazer 540 35T, regulátor Spektrum Firma 40A, servo Spektrum S614 MG, přijímač Spektrum SR315 DSMR/SLT. Vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, 4x tužkové baterie AA. Příslušenství: křížový klíč na kola. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika:
RC model auta Axial SCX10 III Base Camp v měřítku 1:10 s náhonem 4x4, je určen pro všechny příznivce, expediční jízdy v terénu, přejíždění překážek a skalního trialu, kteří hledaní hlavně špičkové jízdní vlastnosti bez nutnosti dalších funkcí a za výhodnou cenu. Přesně takový je tento model. Nejnovější šasi SCX10 III bylo odlehčeno od dalších nadstaveb, aby zůstal jen ryzí podvozek s výbornými jízdními vlastnostmi. Použita je jedno-rychlostní převodovka, která díky nižšímu těžišti ještě zlepšuje jízdu. Karoserie je hotová nabarvená, obsahuje však méně detailů pro zachování příznivé ceny.

Předností modelu je podvozek s ocelovými profily ve tvaru C, které minimalizují prohýbání a kroucení šasi. Šasi je kompletně vybaveno kuličkovými ložisky pro hladký chod. Převody jsou na hnacím ústrojí kovové pro vysokou odolnost. Výborné odpružení zajišťují hliníkové tlumiče naplněné olejem pro autentické vlastnosti. Model je vybaven licencovanými disky Black Rhino s nalepenými pneumatikami Falken Wildpeak ze směsi R35 kombinující optimální přilnavost s trvanlivostí.

Axial ® SCX10 ™ III Base Camp ™ 4WD je z výroby sestavený a obsahuje výkonný stejnosměrný motor Tazer 540 35T, napájený 40A regulátorem Firma. Řízení je osazeno voděodolným (NE vodotěsným!!!) servem s kovovými převody. RC souprava SLT3 se spolehlivým přenosem 2.4GHz a veškerým nastavením, které budete potřebovat. Pro provoz modelu potřebujete pouze doplnit napájecí akumulátor 2-3S LiPo s konektorem EC3 nebo IC3 a vhodný nabíječ.

Šasi SCX10™ III:
Model je vybaven podvozkem vyztuženým ocelovými profily ve tvaru C, které jsou spojeny příčnými výztuhami. To zvyšuje celkovou tuhost modelu, minimalizuje ohýbání a kroucení. Tím je dosaženo přesného řízení, které je důležité pro překonávání překážek v trialových jízdách.

Nová jedno-rychlostní převodovka:
Pro model byla vyrobena nová jedno-rychlostní převodovka LCXU s kovovým ozubením a nízkým těžištěm. Osazená je kompletně kuličkovými ložisky, zajišťující hladkých chod a dlouho životnost. Vnitřní převody lze přepnout, aby bylo možné použít tuningovou konverzní sadu rozvoru.

Optimalizovaná geometrie:
Geometrie předního odpružení SCX10 ™ III Base Camp 4WD je optimalizována tak, aby omezovala efekt "Bump steer", tedy zatáčení nápravy při přejíždění překážek. Zatímco zadní 4 prvkové zavěšení minimalizuje kroucení, způsobené točivým momentem při akceleraci.

Kovové spojovačky:
Všechny spojovačky na modelu jsou kovové, koncovky jsou na kulových čepech z nerezové oceli pro dlouhotrvající výkon.

Olejové tlumiče:
Hliníkové tlumiče jsou naplněny olejem pro autentický projev a jízdní vlastnosti jako u skutečného vozu. Předpětí pružin lze snadno nastavit pomocí matice na těle. Pro lepší výkon jsou tlumiče větší, respektive s vyšším objemem tlumiče.

Kola RHINO:
Maketové černé disky Rhino jsou oficiálně licencované. Disky jsou jednodílné s imitací Beadlock kroužku.

Pneumatiky Falken Wildpeak:
4,7" vysoké pneumatiky Falken Wildpeak ze směsi R35, poskytují vyšší světlou výšku a větší přilnavost na hlíně, kamení a ostatních terénních stezkách.

3-kanálová RC souprava:
RC souprava s vysílačem SLT3 a přijímačem SR315 poskytuje spolehlivé ovládání v pásmu 2.4GHz. Na vysílači lze nastavit všechny základní funkce: trim plynu a řízení, omezení max. výchylek kanálu řízení, revers, omezovač výkonu motoru 50%, 75% a 100%. Volný třetí kanál skrývá potenciál k upgradu, jako např. doplnění a ovládání světel, navijáku apod. Přijímač obsahuje protokol SLT i DMSR, takže lze vysílač později upgradovat za univerzální vysílač Spektrum s displejem.

Vlastnosti:
- Pevné a odolné šasi SCX10 ™ III s ocelovými profily
- Zcela nová jednorychlostní převodovka LCXU - kuličková ložiska, kovové převody
- Licencovaná jednodílná kola Black Rhino
- Licencované pneumatiky Falken Wildpeak zvyšují světlou výšku
- Nastavitelné olejem plněné tlumiče s hliníkovým tělem
- RC souprava - vysílač SLT3 2.4GHz s přijímačem SR315 2.4GHz s SLT i DMSR
- Výkonný stejnosměrný motor Dynamite® 540 35T, regulátor 40A
- Voděodolné (NE vodotěsné!!!) servo s kovovými převody a momentem 15kg.cm
- Lehká, jednoduchá a účelná karoserie
- Licencované terénní nárazníky Demello
- Příznivá cena modelu

Doporučujeme koupit:
Pro uvedení do provozu je nutné doplnit pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Pro běžné ježdění doporučujeme 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor (7.4V, 11.1V), s konektorem EC3, IC3. Např.
- Smart LiPo akumulátor Spektrum 7.4V 5000 mAh
- Standardní LiPo akumulátor Black Magic 7.4V 5000mAh
- Standardní LiPo akumulátor s maximální dobou jízdy Black Magic 7.4 V 6500 mAh
- Pro větší rozsah rychlosti Smart LiPo akumulátor Spektrum 11.1V 5000mAh
Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů.

Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum:
Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Např.
- Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum Smart S150 s jedním výstupem 1x 50W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S155 1x 55W AC s jedním výstupem 55W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S1100 s jedním výstupem 1x 100W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S2100 se dvěma výstupy 2x 100W
- Výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x 400W AC s jedním výstupem 400W
- Výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x 200W AC se dvěma výstupy 2x 200W

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo a NiMH akumulátory:
Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo a NiMH akumulátory, můžete používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50W. Např.
- Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50W
- Nabíječ Robitronic Expert LD 80 AC/DC s jedním výstupem 80W + nabíjecí kabel EC3

Osvětlení modelů:
Doporučujeme model vybavit LED osvětlením. Pokud již model základní osvětlení obsahuje můžete jej rozšířit, vylepšit, či upravit podle vlastních potřeb.

Světelná sada Axial LED osvětlení Night Visions System - pokročilý systém s předními LED (rozsvítí se intenzivně při jízdě vpřed), brzdovými LED (rozsvítí se intenzivně při brždění), blinkry (blikají při zatočení na konkrétní stranu) a doplňkovými diodami (například pro světelnou rampu). Možnost zapojení dalších šesti světelných okruhů.

Světelná sada -Standard - Axial sada osvětlení LED - standardní světelná sada s napájecím modulem a diodami – Napájecí modul umožňuje zapojení dvou svazků LED, které budou trvale svítit. V balení jsou obsaženy vysoce svítivé diody (4x bílá LED do předních světel a 2x červená LED do koncových světel).

Řídící jednotka Axial řídicí jednotka LED, 3-porty - řídící jednotka s možností zapojení tří svazků trvale svítících LED diod. Balení neobsahuje diody – ty si můžete dle vlastního potřeb vybrat v příslušenství u položky.

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta Axial potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné.
Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly.
Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Typ: Expediční / Crawler

Šasi: Kovové C - profily

Měřítko: 1:10

Délka: 527 mm

Šířka: 235 mm2

Výška: 248 mm

Rozvor: 312 mm

Světlá výška podvozku: 63,5 mm

Prostor pro baterie: 139 x 47 x 25mm

Hmotnost: 2,3 kg

Náhon: 4WD

Motor: Stejnosměrný Tazer 540 35T

Přední kola: Rhino, pneu 4,7" Falken Wildpeak směs R35, unašeč 12 mm

Zadní kola: Rhino, pneu 4,7" Falken Wildpeak směs R35, unašeč 12 mm

Doba jízdy: 60 - 90 minut na LiPo akumulátor 7,4 V 5000 mAh

Rychlost: Asi 7 km/h s LiPo akumulátorem 7.4 V a továrním převodem

Funkce jízdy: Vpřed / brzda / zpátečka

Pastorek: 14T

Diferenciály: Pevné

Tlumiče: Olejové

Hlavní kolo: 52T

Zavěšení: Víceprvkové

(R01015) Nabíječ Robitronic Expert LD 80 7A 80W Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (R01015) Nabíječ Robitronic Expert LD 80 7A 80W 1 199 1 139 -5%
(SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC 4 102 + Doprava zdarma!

Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (18) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (20) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (22) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (21) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (42) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (43) Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý) (44)

Uživatelská recenze produktu Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (šedý)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (modrý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (modrý) 11 639 + Doprava zdarma!
Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (zelený) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Axial SCX10 III Base Camp 4WD 1:10 RTR (zelený) 11 639 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.