Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR

Dárky zdarma

Obsahem balení je sestavený RC model auta Axial® SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Tazer 540 35T, regulátor Spektrum Firma 40A, Spektrum servo S614S MG (ocel) WP 23T,… Více informací

 Expedice 2-4 prac. dny 
15 864
13 111 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Axial
Kód výrobku:
AXI03029
Katalogové číslo:
AXI03029
EAN:
605482163788

Obsahem balení je sestavený RC model auta Axial® SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Tazer 540 35T, regulátor Spektrum Firma 40A, Spektrum servo S614S MG (ocel) WP 23T, přijímač Spektrum SR315 DSMR/SLT. Vysílač Spektrum SLT3 2.4GHz, 4x tužkové baterie AA do vysílače, drobné příslušenství. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika:
Axial® oslaví 40. výročí Pro-Line® Racing limitovanou edicí RC modelů aut SCX10™ III Pro-Line Chevy K10 z roku 1982. Jedinečný očíslovaný štítek motoru, vysoce výkonná vylepšení, obtisky Limited Edition a další. Díky špičkovému podvozku SCX10 III má model výborné jízdní vlastnosti pro jízdu v terénu, lezení přes překážky a skalní trial. Stejnosměrný motor 35T, regulátor 40A, 3-kanálová RC souprava SLT3.
RC model auta Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 v měřítku 1:10 s náhonem 4x4, je určen pro všechny příznivce, expediční jízdy v terénu, přejíždění překážek a skalního trialu, kteří hledají špičkové jízdní vlastnosti bez zbytečných funkcí a za výhodnou cenu. Nejnovější šasi SCX10 III bylo odlehčeno, aby zůstal jen ryzí podvozek s výbornými jízdními vlastnostmi. Použita je jedno-rychlostní převodo/vka, která díky nižšímu těžišti ještě zlepšuje jízdu. Model obsahuje řadu vylepšení Pro-Line – včetně tlumičů Big Bore Scaler, hliníkových/kompozitních kol Rock Shooter a pneumatik Hyrax G8 třídy 1 se směsí G8 a unášečem 12mm. Má exkluzivní, továrně lakovanou karoserii Pro-Line 1982 Chevy K10, která je vyzdobena takovými detaily, jako je lisovaná mřížka chladiče, přední a zadní nárazníky, brzdová světla a dvoudílná boční zrcátka.
Každé šasi Limited Edition má jedinečné výrobní číslo, vyryté laserem do štítku motoru. Limitovaná edice SCX10 III Pro-Line 1982 Chevy K10 RTR, je lákadlem pro fanoušky a sběratele a je skvělým doplňkem vaší sbírky. Base Camp Chevrolet K10 1982 je vybaven osvědčenou konstrukcí šasí Axial SCX10 III, pro úspěšné zdolávání těch nejnáročnějších tratí. Předností modelu je podvozek s ocelovými profily ve tvaru C, které minimalizují prohýbání a kroucení šasi. Jednorychlostní převodovka má kuličková ložiska a kovové ozubení pro vysokou pevnost a odolnost. Výborné odpružení zajišťují hliníkové tlumiče naplněné olejem, pro autentické jízdní vlastnosti. Bude vyrobeno pouze 1982 ks těchto aut z limitované edice, takže fanoušci Axial a Pro-Line, jednejte rychle aby se na vás dostalo!
Axial ® SCX10™ III Pro-Line 1982 Chevy K10 4WD je z výroby sestaven a obsahuje výkonný stejnosměrný motor Tazer 540 35T, napájený 40A regulátorem Firma. Řízení je osazeno voděodolným (NE vodotěsným!!!) servem S614S 15kg s kovovými převody. RC souprava SLT3 se spolehlivým přenosem 2.4GHZ a nastavením, které budete potřebovat k provozu. Budete potřebovat pouze doplnit napájecí akumulátor 2-3S LiPo s konektorem EC3 nebo IC3 a vhodný nabíječ.

Klíčové vlastnosti SCX10™ III Pro-Line Chevy K10:
- Pevné a odolné šasi SCX10™ III s upgrady Pro-Line®
- Karoserie Pro-Line 1982 Chevy K10 má tvarovanou mřížku chladiče, přední a zadní nárazníky, brzdová světla a dvoudílná boční zrcátka
- Zcela nová jednorychlostní převodovka LCXU - kuličková ložiska, kovové převody
- Pro-Line Rock Shooter 3-dílné hliníkové/kompozitní disky pro pevnost a realismus
- Pneumatiky Pro-Line Hyrax G8 třídy 1 s detailními bočnicemi nabízejí vynikající přilnavost v těžkém terénu
- Nastavitelné olejem plněné tlumiče Pro-Line Big Bore Scaler Shocks
- LED osvětlení pro přední světlomety a oranžové obrysové světla
- Každý typový štítek motoru má jedinečné sériové číslo a obsahuje speciální pamětní minci
- RC souprava - vysílač SLT3 2.4GHz s přijímačem SR315 2.4GHz s SLT i DMSR
- Výkonný stejnosměrný motor Dynamite® 540 35T, regulátor 40A
- Voděodolné (NE vodotěsné!!!) servo s kovovými převody a momentem 15kg.cm
- Obsahuje portálové nápravy AR45P
- Nainstalován je motor Dynamite® 35T a regulátor Spektrum 40A
- 15kg servo Spektrum s vysokým točivým momentem

Prověřený podvozek SCX10™ III:
Model je vybaven podvozkem vyztuženým ocelovými profily ve tvaru C, které jsou spojeny příčnými výztuhami. To zvyšuje celkovou tuhost modelu, minimalizuje ohýbání a kroucení. Tím je dosaženo přesného řízené, které je důležité pro překonávání překážek v trialových jízdách.

Oficiální licence PRO-LINE® 1982 CHEVY K10:
Karoserie Chevy K10 z roku 1982 nabízí množství detailů, které dotváří maketový vzhled auta, včetně tvarované mřížky chladiče, předního a zadního nárazníku, brzdových světel a dvoudílných bočních zrcátek. Tato limitovaná edice ke 40. výročí, je exkluzivní pouze pro toto auto a nebude k dispozici samostatně.

Pneumatiky PRO-LINE® HYRAX G8 třídy 1:
Pneumatiky Hyrax G8 třídy 1 jsou připraveny na každý terén, který s autem chcete zdolávat. Jsou od základu navrženy pro maximální přilnavost v těžkém terénu a obsahují vysoce detailní boční stěny pro maketový styl.

Disky PRO-LINE® ROCK SHOOTER:
Třídílné disky Pro-Line Rock Shooter, které nabízejí obrovskou sílu a posouvají realismus na vyšší úroveň, mají CNC obrobený hliníkový povrch a odolný nylonový střed a zadní část kola.

Optimalizovaná geometrie:
Geometrie předního odpružení SCX10™ III Base Camp 4WD je optimalizována tak, aby omezovala efekt "Bump steer", tedy zatáčení nápravy při přejíždění překážek. Zatímco zadní 4 prvkové zavěšení minimalizuje kroucení, způsobené točivým momentem při akceleraci.

Kovové spojovačky:
Všechny spojovačky na modelu jsou kovové, koncovky jsou na kulových čepech z nerezové oceli pro dlouhotrvající výkon.

Tlumiče PRO-LINE® BIG BORE SCALER:
Nejvýkonnější tlumiče od Pro-Line jsou Big Bore Scaler, které jsou v autu nainstalovány, mají dvoustupňovou konstrukci s vinutou pružinou, tvrdou chromovanou hřídelí a těsnícím X-kroužkem s nízkým třením, hliníkové tělo se závitem a maticí. Předpětí pružin lze snadno nastavit pomocí matice na těle. Pro lepší výkon jsou tlumiče větší, respektive s vyšším objemem tlumiče.

Osvětlení karosérie LED světly:
Realismus modelu bude dále pokračovat, když se vydáte za dobrodružstvím po setmění. Limitovaná edice SCX10 III Pro-Line 1982 Chevy K10 má LED světelný systém, který činí funkčními jak světlomety, tak obrysová oranžová světla.

Limitovaná edice:
Výrobce dodá na trh pouze 1982 kusů limitované edice Pro-Line®, ke 40. výročí Pro-Line® Racing. Axial přidává na jejich přitažlivosti pro sběratele tím, že obsahuje speciální obtisky limitované edice a laserem vyleptané jedinečné výrobní číslo na štítku lože motoru.

Mince pro limitovanou edici PRO-LINE:
Součástí dodávky setu je speciální pamětní mince, která připomíná 40 let přítomnosti společnosti Pro-Line, jako lídra v oblasti vysoce výkonných pneumatik, karoserií a příslušenství. Jedna strana zobrazuje logo ke 40. výročí s pneumatikou Pro-Line a druhá strana všechna loga Pro-Line, používaná v její historii.

Doporučujeme koupit:
Pro uvedení do provozu je nutné doplnit pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Pro běžné ježdění doporučujeme 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor (7.4V, 11.1V), s konektorem EC3, IC3.

 • Smart LiPo akumulátor Spektrum 7.4V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 7.4V 5000mAh
 • Standardní LiPo akumulátor Black Magic 7.4V 5000mAh
 • Standardní LiPo akumulátor s maximální dobou jízdy Black Magic 7.4V 6500mAh
 • Pro větší rozsah rychlosti Smart LiPo akumulátor Spektrum 11.1V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 11.1V 5000mAh

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů.
Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum:
Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2.

 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum Smart S150 s jedním výstupem 1x 50W
 • Síťový nabíječ Spektrum S155 s jedním výstupem 1x 55W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo a NiMH akumulátory:
Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo a NiMH akumulátory, můžete používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50W.

 • Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50W
 • Nabíječ Robitronic Expert LD 80 AC/DC s jedním výstupem 80W + nabíjecí kabel EC3

Osvětlení modelů:
Pro dech beroucí vzhled doporučujeme model vybavit LED osvětlením. Pokud již model základní osvětlení obsahuje můžete jej rozšířit, vylepšit, či upravit podle vlastních potřeb.

 • Světelná sada Axial LED osvětlení Night Visions System
  Pokročilý systém s předními LED (rozsvítí se intenzivně při jízdě vpřed), brzdovými LED (rozsvítí se intenzivně při brždění), blinkry (blikají při zatočení na konkrétní stranu) a doplňkovými diodami (například pro světelnou rampu). Možnost zapojení dalších šesti světelných okruhů.
 • Světelná sada -Standard - Axial sada osvětlení LED
  Standardní světelná sada s napájecím modulem a diodami – Napájecí modul umožňuje zapojení dvou svazků LED, které budou trvale svítit. V balení jsou obsaženy vysoce svítivé diody (4x bílá LED do předních světel a 2x červená LED do koncových světel).
 • Řídící jednotka Axial řídicí jednotka LED, 3-porty
  Řídící jednotka s možností zapojení tří svazků trvale svítících LED diod. Balení neobsahuje diody – ty si můžete dle vlastního potřeb vybrat v příslušenství u položky.

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta Axial potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro RC auta.
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné.
Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly.
Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Typ: Expediční / Crawler

Šasi: Kovové C - profily

Měřítko: 1:10

Délka: 527 mm

Šířka: 222 mm

Výška: 248 mm

Rozvor: 312 mm

Světlá výška podvozku: 63,5 mm

Prostor pro baterie: 139 x 47 x 25mm

Hmotnost: 2300 g

Náhon: 4WD

Motor: Stejnosměrný Tazer 540 35T

Přední kola: Pneu PRO-LINE® HYRAX G8 CLASS 1, disk ROCK SHOOTER

Zadní kola: Pneu PRO-LINE® HYRAX G8 CLASS 1, disk ROCK SHOOTER

Doba jízdy: 60 - 90 minut na LiPo akumulátor 7,4 V 5000 mAh

Rychlost: Asi 7 km/h s LiPo akumulátorem 7.4 V a továrním převodem

Funkce jízdy: Vpřed / brzda / zpátečka

Pastorek: 14T

Diferenciály: Pevné

Tlumiče: Olejové

Hlavní kolo: 56T

Zavěšení: Víceprvkové

(SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC 4 060 + Doprava zdarma!

Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (15) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (16) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (17) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (18) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (19) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (20) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (21) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (22) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (23) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (24) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (25) (AXI03029) Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR (26)

Uživatelská recenze produktu Axial SCX10 III Base Camp Chevrolet K10 1982 RTR

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Způsob ověřování produktových recenzí najdete v našich obchodních podmínkách.


První RC modely off-road aut se objevily na počátku 80. let. Společnosti Axial®, která byla založena v roce 2005, sídlí v Kalifornii. Produkty Axial si postupně získaly fanoušky všech věkových kategorií, kteří mají rádi realistické zpracování, kamarádství a dobrodružství, které jsou jedinečné pro tento rychle rostoucí segment hobby RC automobilů.
Počáteční produktová řada Axial sestávala z nitro RC motorů a různého RC příslušenství. Zakladatelé společnosti Axial – zanícení off-roadoví nadšenci, kteří milovali kempování a pobyt venku – však hledali své vlastní místo a brzy si uvědomili, že expediční RC auta jsou "hozenou rukavicí".
Axial AX10™ Scorpion, uvedený na trh v roce 2007, způsobil, že se rádiové ovládání dostalo do hlavního proudu. Kdokoli si mohl model postavit a řídit. Dokonce i zarytí nadšenci obdivovali realistický vzhled, kloubové odpružení a velké pneumatiky. AX10 se rychle stal nejvlivnějším RC autem v oboru!
Po AX10 následovalo mnoho dalších úspěšných platforem Axial. S větším důrazem na měřítko se SCX10™ stal dokonalým základem pro další fanouškovskou vášeň – vytváření nejpodrobnějších a nejrealističtěji vypadajících modelů aut. Axial také podepsal významnou licenční smlouvu s Jeep®, první z mnoha takových spojení vytvořených mezi Axialem a nejoblíbenějšími plnohodnotnými automobilovými značkami.
Jak se jeho katalog rozrůstal, rozrůstala se i komunita majitelů rock crawlerů Axial, kteří se rádi scházejí na stezkách, předvádějí své vybavení, sdílejí nápady a učí se jeden od druhého. Axial za tímto účelem sponzoruje dvě každoroční akce RC rock crawling vhodné pro celou rodinu, Axialfest West v Kalifornii a Axialfest Badlands v Indianě. Není lepší čas na kempování, procházky po stezkách a zábavu!
Společnost Axial byla koupena společností Horizon Hobby®, LLC v roce 2018 a nyní je světovým lídrem v oblasti RC produktů. S každou novou platformou, od SCX24 v měřítku 1:24 po SCX6 v měřítku 1:6, se Axial snaží posunout laťku ještě výše. Ať už si pod pojmem "vysněné" vozidlo představujete cokoli, můžete jej vlastnit s Axialem a zažít skutečná dobrodružství v terénu.

Mohlo by Vás také zajímat

Traxxas X-Maxx 8S 1:5 4WD TQi RTR (oranžový) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas X-Maxx 8S 1:5 4WD TQi RTR (oranžový) 29 354 + Doprava zdarma!
HPI WR8 Flux 2001 WRC Subaru Impreza 2.4GHz RTR Více informací Dárek zdarma  Není skladem HPI WR8 Flux 2001 WRC Subaru Impreza 2.4GHz RTR 12 600 + Doprava zdarma!
Arrma Mojave 4S BLX 1:8 RTR (bílá) Více informací Dárek zdarma  Na objednávku Arrma Mojave 4S BLX 1:8 RTR (bílá) 13 299 + Doprava zdarma!
Carisma SCA-1E Mitsubishi Pajero XL-W 2.1 2.4GHz RTR Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Carisma SCA-1E Mitsubishi Pajero XL-W 2.1 2.4GHz RTR 9 020 + Doprava zdarma!
Traxxas Maxx Slash 1:8 RTR (zelený) Více informací Dárek zdarma Novinka  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Maxx Slash 1:8 RTR (zelený) 19 664 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.