Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový)

Dárek zdarma

Sestavený RC model auta Axial SCX10 III Early Ford Bronco s nainstalovanými komponenty: Axial stejnosměrný motor 540 35T, Spektrum regulátor stejnoměrný Firma 40A s přijímačem, Spektrum servo S614 MG WP 23T, Spektrum servo… Více informací

 Expedice 2-4 prac. dny 
15 422
12 745 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Axial
Kód výrobku:
AXI03014BT1
Katalogové číslo:
AXI03014BT1
EAN:
605482160022
Přidat k porovnání

Sestavený RC model auta Axial SCX10 III Early Ford Bronco s nainstalovanými komponenty: Axial stejnosměrný motor 540 35T, Spektrum regulátor stejnoměrný Firma 40A s přijímačem, Spektrum servo S614 MG WP 23T, Spektrum servo SX107 Micro MG, Vysílač Spektrum DX3 Smart DSMR. Návod v češtině, manuál EN, DE, FR, IT.

Charakteristika:
Expediční RC model auta Early Ford Bronco na podvozku Axial SCX10 III. Oficiálně licencovaná karoserie Early Ford Bronco s realistickou tvarovanou trubkovou klecí, funkčními rámovými dveřmi a mnoha autentickými detaily. Přijímač Spektrum™ s funkcí SMART a regulátor s přijímačem poskytují telemetrická data vysílači DX3. Funkce Front Dig na zamčení zadní nápravy, servo, přijímač a regulátor Spektrum™ jsou voděodolné (NE vodotěsné!!!).
Při vývoji oficiálně licencovaného modelu SCX10™ III Early Ford Bronco 4WD, posunuli inženýři společnosti Axial® hranice v oblasti funkcí a výkonu zase dál. Jde se o jeden z nejpodrobněji zpracovaných modelů, které Axial® kdy vyrobil, a je ideální volbou pro nové i zkušené nadšence crawlerů. Realismus modelu je bezprecedentní a udělá jistě radost všem fanouškům značky Ford. Hotová lexanová karosérie Bronco má tvarovanou trubkovou klec s funkčními rámovými dvířky a skrytými úchyty karosérie, aby se zachovaly čisté linie povrchu karosérie. Mezi další autentické detaily exteriéru patří nasávání na kapotě, značka, stěrače čelního skla, LED světlomety a zadní světla. Přední a zadní nárazníky jsou umístěny v optimálním nájezdovém úhlu pro ničím nerušené lezení po skalách.
Stejně působivé jsou i detaily interiéru karosérie. V kabině najdete tvarovaná sedadla, palubní desku, řadicí páku, nožní pedály a volant se sloupkem. Pod kapotou se ukrývá replika motoru 5,0 V8, skříň převodovky a silný motor Axial® 35T. 3-dílná kola v retro stylu ve stylu beadlock, doplňují karoserii modelu Early Ford Bronco a umožňují snadnou montáž, demontáž a výměnu pneumatik bez lepení. Licencované repliky pneumatik 1.9 Falken Wildpeak M/T bezpečně překonávají překážky. Ochranný rám má upevňovací jazýčky pro další světla a plně funkční rezervní pneumatiku.
Osvědčený podvozek SCX10™ III je zárukou pro vynikající výkony, který řidiči od Axial® očekávají. Pro snížení těžiště používá Early Ford Bronco přední a zadní nápravy AR45. Trojúhelníková geometrie zavěšení je vyladěna tak, aby spolupracovala s nápravami a aby se snížilo kroucení při záběru a dále se zvýšil maketový vzhled. Nastavitelné tlumiče naplněné olejem pomáhají řidičům najít nejlepší parametry tlumení a nabízejí větší těla tlumičů s větším objemem kapaliny pro větší účinnost.

Dvou-rychlostní převodovka s funkcí DIG:
RC model je vybaven dvou rychlostní převodovkou a funkcí DIG. Model je dodáván s 3-kanálovou RC souprava. Dálkově pomocí serva je standardně řízená funkce DIG. Servo na třetím kanálu je možno předělat na převodovku, tak aby jste měli dostupnou funkci dvou-rychlostní převodovky. Pokud by jste chtěli dálkově řídit obě funkce je nutné doplnit 4-kanálovou RC soupravu s modulací DSMR a micro servo - SPMSSX107 (součástí balení serva je speciální tisícihran pro servo-saver).

Funkce DIG:
Pomocí této funkce můžete dálkově přes vysílač odpojovat a připojovat zadní nápravu. Zadní náprava je tak buď hnaná, nebo zablokovaná a kola se neotáčejí. Zablokováním zadních kol radikálně zvýšíte poloměr otáčení a model zatočíte takřka na místě. Funkci DIG rovněž oceníte při prudkých sjezdech, kdy snižuje riziko převrácení modelu.
Plně sestavený RC model auta RTR je dodáván s vysílačem Spektrum™ DX3™ s exkluzivní technologií DSMR® pro vynikající dosah, odezvu a odolnost proti rušení. Je také kompatibilní s telemetrií SMART díky nainstalovaným komponentům, regulátoru Spektrum Firma™ Smart 40A a přijímačem. Pomocí sady LiPol baterií Spektrum Smart můžete sledovat kapacitu baterie na monitoru vysílače při jízdě za každého počasí a různých podmínek na trase - elektronika je chráněna voděodolným nástřikem.
Díky své odolné konstrukci Axial® a kultovnímu stylu Ford, je model SCX10 ™ III Early Ford Bronco 4WD RTR stvořen pro dobrodružství v členitém terénu. Stačí přidat svoje kompatibilní baterie a můžete vyrazit!

Vlastnosti Axial® SCX10™ III Early Ford Bronco:
- Oficiálně licencovaná karoserie Early Ford Bronco s realistickou trubkovou klecí, funkčními trubkovými dveřmi a řadou detailů
- Tuhé nápravy AR45 s posunutým předním diferenciálem pro maketový vzhled a nízké těžiště
- Funkce Front Dig vám umožní uzamknout zadní nápravu pro menší poloměr otáčení
- Možnost 2-rychlostní převodovky umožňuje zvýšit rychlost přibližně o 20% (2-rychlosti a funkci Front Dig se 4-kan. vysílačem)
- Motor Replica 5.0L V8, skříň převodovky a převodovka chrání motor a zlepšují maketový vzhled
- Autentické chrániče blatníků a nárazníku chrání karosérii před poškozením
- Vložky blatníků a boky podlahy skrývají vnitřní součásti, které jsou běžně viditelné ze strany podvozku
- Otevřený interiér je plný detailů, včetně sedadel, palubní desky, volantu se sloupkem, řadicí páky a nožních pedálů
- Vnější detaily karosérie zahrnují SPZ, světlomety, zadní světla, stěrače čelního skla a kryt na kapotě
- Přijímač Spektrum™ s funkcí Smart s integrovaným regulátorem poskytují telemetrická data vysílači DX3
- Držák baterie pojme standardní baterie LiPol nebo NiMH
- Rozvoru podvozku lze upravit tak, aby odpovídal i jiným délkám karoserie (11.4", 12.0", 12.3")
- Vícebodová geometrie zavěšení a tuhé nápravy AR45 snižují kroucení točivého momentu a zlepšují vzhled
- 3-dílná kola v retro stylu beadlock umožňují výměnu pneumatik bez lepení
- Licencované repliky pneumatik Falken Wildpeak M/T 1.9 jsou realistické a zajistí lepší přilnavost při jízdě v různých terénech
- Off-Road nárazníky s optimálním nájezdovým úhlem mají montážní otvor pro naviják
- Nastavitelné olejové tlumiče mají eloxovaná závitová těla, nastavitelný přítlak pružiny a víčko emulze se šroubem
- Servo a přijímač/reg. Spektrum™ jsou voděodolné a připravené k jízdě za jakéhokoli počasí

Maketová karoserie Ford Bbronco:
Na detailně zpracované a oficiálně licencované karoserii Bronco, je spousta maketových detailů, včetně samostatně namontovaného čelního skla a funkčních trubkových dveří. Držáky karoserie má tato „ultra maketová“ karosérie pečlivě skryty. K dispozici jsou také volitelné úchyty nástavby při použití jiných karoserií.
Realistická kompozitní tvarovaná klec karoserie obsahuje úchyty pro funkční rezervní pneumatiku a Axial sada pro instalaci LED osvětlení (prodává se samostatně).
Vložky blatníku a boky podlahy skrývají vnitřní součásti šasí, které by byly jinak viditelné na podvozku. Pomáhají také chránit interiér karoserie a obsahují upevňovací body pro vícebarevná LED Rock světla Axial® SCX10™ III s ovladačem (prodávají se samostatně).

Ochrana blatníků a podběhů:
Podvozek Bronco obsahuje blatníky předních i zadních kol, ochranu podběhů a nárazníků, které ochrání karosérii před úrazy. Karosérie se připevní pomocí 4 sponek na spodní straně karosérie, aby nebyly vidět a nerušily vzhled.

Maketové detaily karoserie:
Četné detaily exteriéru dotvářejí autentický vzhled karoserie Early Ford Bronco. Součástí balení je přední maska kapoty, značka, světlomety, lapač sání vzduchu, zadní světla a stěrače a další.

Otevřená 2-dveřová karoserie:
Když se podíváte do interiéru 2-dveřové karoserie, zaujme vás celá řada maketových detailů. Věrně tvarovaná sedadla, palubní deska s budíky, rádiem a schránkou, volant se sloupkem, řadicí páky a nožní pedály jsou součástí standardní výbavy.

Maketový kryt motoru 5.0L V8:
Věrná maketa motoru V8 s převodovou skříní účelově ukrývá a chrání elektromotor Axial® 35T, a zároveň zvyšuje realistický vzhled šasí a motorové jednotky.

Vysílač Spektrum™ DX3™ 2.4GHz DSMR®:
Vysílač Spektrum DX3, který je obsažen v setu, je vybaven exkluzivní technologií DSMR® pro vynikající dosah, odezvu a odolnost proti rušení. Je také plně kompatibilní s potenciálem telemetrie SMART, který poskytuje nainstalovaný přijímač Spektrum Firma™ Smart.

Řídící jednotka Spektrum™ FIRMA™ SMART 40A:
Pomocí LiPo baterie Spektrum Smart, s přiloženým vysílačem a přijímačem s podporou Smart, můžete sledovat kapacitu baterie na LED indikátoru napětí vysílače.

Spektrum servo řízení S614 MG WP 23T:
Servo řízení auta s vysokým točivým momentem, kovovými převody a kovovým obalem je voděodolné (NE vodotěsné!!!) pro jízdu v jakémkoli počasí a podmínkách.

Pevné nápravy s uzávěrkou předního diferenciálu:
Pro perfektní maketový vzhled a nižší polohu těžiště, používá Early Ford Bronco přední a zadní nápravu typu AR45. Samostatně je k dispozici volitelná převodovka s rychloběhem, Axial sada převodů Overdrive 6-Bolt 27/8.

4-bodové zavěšení:
Geometrie zavěšení využívá konstrukci 4-bodového zavěšení, které je optimalizováno pro jízdu v terénu. Právě vysoké překroucení náprav spolu s tuhostí konstrukce hliníkových eloxovaných tyčí a pevných kulových čepů jsou zárukou využití v takovém terénu, který by běžné auto nezvládlo.

Hliníkové nastavitelné tlumiče:
Olejové hliníkové eloxované tlumiče mají nastavitelné předpětí pružin, víčko s odvzdušňovacím šroubem pro snazší plnění a spolehlivé tlumení ve všech polohách ramen náprav.

Lože pro baterie:
Přihrádka na baterie SCX10™ III Early Ford Bronco pojme standardní sady LiPo nebo NiMH baterií s konektorem IC3/EC3.

Nastavitelný rozvor podvozku:
Podvozek SCX10™ III má nastavitelný rozvor, který umožňuje nastavit jeho rozměr tak, aby odpovídal karoserii z nabídky náhradních dílů, pro rozvor 11.4", 12.0", 12.3".

Beadlock kola ve stylu Retro:
Early Ford Bronco je dodáván s 3-dílnými koly Beadlock, která jsou maketami replik dobově správných kol „slot mag“. Doplňují tak vhodně nejen karoserii, ale také umožňují snadnou montáž, demontáž a výměnu pneumatik bez lepení. Součástí balení jsou také šroubovací kryty kol ve stylu „knock-off“.

Licencované pneumatiky 1.9:
Repliky pneumatik Falken Wildpeak M/T 1.9 jsou realistické a mají a výbornou přilnavost pro lezení po skalách a kopcích. Auto má také rezervní pneumatiku Axial®, připravenou k použití.

Nárazníky pro Off Road:
Nárazníky byly zkonstruovány s optimálním nájezdovým úhlem pro lezení po skalách a nerovném terénu. Přední nárazník má montážní otvor pro naviják a osvětlení alternativních dílů. Přední a zadní poznávací značky jsou nainstalovány pro větší realismus při jízdě.

Voděodolná elektronika:
Díky voděodolné elektronice Spektrum™, je auto SCX10™ III Early Ford Bronco připraveno k jízdě za každého počasí a podmínek. Eelektronika není vodotěsná!!!

Doporučujeme koupit:
Pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Pro běžné ježdění doporučujeme 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor (7.4V, 11.1V), s konektorem EC3, IC3.
- Smart LiPo akumulátor Spektrum 7.4V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 7.4V 5000mAh
- Standardní LiPo akumulátor Black Magic 7.4V 5000mAh
- Standardní LiPo akumulátor s maximální dobou jízdy Black Magic 7.4V 6500mAh
- Pro větší rozsah rychlosti Smart LiPo akumulátor Spektrum 11.1V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 11.1V 5000mAh

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů.
Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum:
Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart, po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2.
- Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum Smart S150 s jedním výstupem 1x 50W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart G2 S155 1x 55W AC s jedním výstupem 55W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S1100 s jedním výstupem 1x 100W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S2100 se dvěma výstupy 2x 100W
- Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x 400W AC s jedním výstupem 400W
- Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x 200W AC se dvěma výstupy 2x 200W

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo a NiMH akumulátory:
Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo a NiMH akumulátory, můžete používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50W.
- Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50W
- Nabíječ Robitronic Expert LD 80 AC/DC s jedním výstupem 80W + nabíjecí kabel EC3

Doporučené komponenty pro tuning (dálkové ovládání převodovky):
- vysílač: Spektrum DX5C DSMR + 4x AA baterie do vysílače EM-B1320
- Servo převodovky: SX107 Micro MG

Přepravní taška:
Přenášejte RC model pohodlně a bezpečně v přepravní tašce Robitronic. Taška je neprodyšná a má elastický okraj, který lze přizpůsobit modelu. Díky popruh se suchým zipem se model snadno přenáší. Syntetický materiál lze v případě potřeby snadno očistit vodou nebo mýdlovou pěnou.

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta Axial potřebujete lepidlo na pneumatiky, lepidlo na šrouby, sadu nářadí a silikonový olej do tlumičů.
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné.
Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu a měnit olej v diferenciálech. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají opravné sady či jednotlivé díly.
Pro běžnou údržbu je potřeba lepidlo na šrouby. Šrouby zašroubované v kovovém materiálu (např. šrouby v motoru, šervík v pastorku) musí být proti povolení tímto lepidlem zajištěny.

Typ: Rock Crawler

Šasi: Kov

Měřítko: 1:10

Délka: 527 mm

Šířka: 235 mm

Výška: 248 mm

Rozvor: 312 mm

Světlá výška podvozku: 63 mm

Hmotnost: 3280 g

Náhon: 4WD

Motor: 540

Přední kola: 1.9 Falken Wildpeak M/T

Zadní kola: 1.9 Falken Wildpeak M/T

Doba jízdy: 60 - 90 min s LiPo akumulátorem 7.4 V 5000 mAh

Rychlost: Asi 7 km/h s LiPo akumulátorem 7.4 V a továrním převodem

(R01015) Nabíječ Robitronic Expert LD 80 7A 80W Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (R01015) Nabíječ Robitronic Expert LD 80 7A 80W 1 199 1 139 -5%
(SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (SPMXC2020I) Spektrum Smart G2 nabíječ S1200 1x200W AC 4 102 + Doprava zdarma!

Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) (24) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) (25) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) (27) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) (28) Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový) (26)

Uživatelská recenze produktu Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (tyrkysový)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (bílý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Axial SCX10 III Early Ford Bronco 4WD 1:10 (bílý) 15 422 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.