Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit

Dárek zdarma

V balení jsou součásti na sestavení RC modelu auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler a manuál. Přehledně uspořádané sáčky se součástmi podvozku, rámu nástavby, čirý výlisek karosérie Jeep® Wrangler Unlimited a kokpitu… Více informací

 Skladem 1 ks 
11 833
9 779 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Axial
Kód výrobku:
AXI03007B
Katalogové číslo:
AXI03007B
EAN:
605482159989
Přidat k porovnání

V balení jsou součásti na sestavení RC modelu auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler a manuál. Přehledně uspořádané sáčky se součástmi podvozku, rámu nástavby, čirý výlisek karosérie Jeep® Wrangler Unlimited a kokpitu.Dále disky KMC Machete, pneumatiky Nitto Trail Grappler. Sestavit je potřeba kromě podvozku i tlumiče, kola, karosérii a další. Stavebnice je určena pro zkušené modeláře, kteří jsou vybaveni vším potřebným nářadím a nástroji, lepidly, barvami a určí si vhodné tukové a olejové náplně do převodů a tlumičů. Rovněž si doplní RC výbavu, pohon a baterii. vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině.

Charakteristika:
Stavebnice expedičního RC modelu auta Axial® SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler s náhonem 4WD v měřítku 1:10 představuje další krok vpřed v konstrukci expedičních modelů aut. Verze III přichází s kompletně přepracovaným šasi, novými portálovými nápravami, realistickým krytem převodovky a maketou motoru V8. Maketová čirá karosérie a licencovaná kola.
Wrangler SCX10™ III Jeep® JLU používá portálové nápravy ke zlepšení výkonů, zvýšením světlé výšky a snížením točivého momentu. Krabička baterie pojme standardní sadu baterií LiPol nebo NiMH. Nová konstrukce ocelových profilů rámu podvozku nabízí větší variabilitu uspořádání. Vnitřní kryty blatníků a podlahové lišty lépe ukrývají vnitřní komponenty, které by byly viditelné z boku podvozku.
Na podvozku lze ovládat kromě směru jízdy a plynu i uzávěrku zadní nápravy a 2-stupňovou převodovku. Podle toho je potřeba zvolit RC soupravu s potřebným počtem kanálů. Pokud budete chtít doplnit osvětlení, naviják apod. bude potřeba s tím počítat. V balení je obsažena čirá karosérie Jeep® Wrangler Unlimited, kterou si můžete nastříkat a vyzdobit podle vlastního uvážení. Součástí karosérie je klec, otvory pro přední kapotu, stěrače čelního skla, zrcátka, kliky dveří a další, plus detailní interiér. Nové větší a širší, oficiálně licencované pneumatiky Nitto Trail Grappler na třídílných licencovaných discích KMC Machete beadlock znamenají dokonalý realismus a vysokou přilnavost na cestách necestách, skalách a všech možných terénech.

Vlastnosti SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler:
- Maketa motoru V8 a kryt převodovky chrání motor a zlepšuje vzhled
- Podvozek pojme standardní baterie LiPol nebo NiMH
- Nastavení převodovky s funkcí DIG umožňuje uzamknout zadní nápravu pro menší poloměr otáčení
- Dvou-rychlostní převodovka pro jízdu vysokou a nízkou rychlostí
- Portálové nápravy zvyšují světlou výšku a redukují otáčky
- Nastavitelný rozvor podvozku umožňuje každému zvolit jeho velikost
- Vnitřní blatníky a boční podlahy skrývají vnitřní komponenty, obvykle viditelné ze strany podvozku
- Licencovaná 3-dílné disky beadlock KMC Machete umožňují výměnu pneumatik bez lepení
- Pneumatiky Nitto Trail Grappler s oficiální licencí v nové větší velikosti zvyšují světlou výšku a trakci
- Nastavitelné olejové tlumiče mají eloxovaná závitová těla, nastavitelný přítlak pružiny a víčko emulze se šroubem
- Čirá karosérie Jeep® Wrangler včetně interiéru

Šasi s blatníky a spodními kryty:
Šasi modelu tvoří ocelové profily spojené příčníky, což vytváří velmi tuhou konstrukci odolnou proti kroucení. Díky univerzálním držákům, můžete model osadit elektronikou dle vlastního výběru. Aby nebyly vidět komponenty elektroniky a vnitřní prostor, je šasi vybaveno blatníky a spodními kryty. Toto řešení zároveň minimalizuje pronikání nečistot dovnitř do modelu.

Možnost nastavení rozvoru podvozku:
Rozvor podvozku modelu SCX10™ III Jeep® JLU Wrangler lze změnit pouze pomocí změny upevnění rámových profilů a doplněním volitelných hřídelí kyvné nápravy. Hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a výrazně zlepšují jízdní vlastnosti i v členitém terénu.

Držáky baterie:
Wrangler SCX10™ III Jeep® JLU má standardní bateriový zásobník, který pojme běžné LiPol nebo NiMH sady baterií. Na bočních kolejnicích je také prostor pro baterie menší velikosti, které jsou potřeba pro další příslušenství, jako osvětlení, naviják a podobně.

Portálové nápravy s hypoidním převodem:
Výhodou portálových náprav AR45 je samozřejmě vyšší světlá výška, ale i výhodná redukce kroutícího momentu na výstupní hřídeli a snížení krouticího momentu na ostatních komponentech hnacího ústrojí.

Vylepšena geometrie zavěšení:
Geometrie zavěšení je založena na předchozí verzi podvozku SCX10™ II, ale pro novou verzi podvozku je poněkud upravena. Přední zavěšení bylo optimalizováno tak, aby se snížilo zatížení řízení, úpravou zadního 4-článkového zavěšení se snižuje kroutící moment. Pohon na přední kola je zajištěn pomocí ocelových poloos s kardanovými klouby.

Vlastnosti poloos:
- Natočení kol až 45°
- Hladký chod
- Kompaktní, ale odolný design
- Tvrzená ocel

Dvou-rychlostní převodovka s funkcí DIG:
RC model je vybaven dvou rychlostní převodovkou a funkcí DIG. Záleží jen na vás, zda-li budete využívat obě funkce. Pomocí 3-kanálového řízení lze převodovku nastavit jedním ze dvou způsobů: s řazením dvou rychlostí nebo s funkcí DIG, která blokuje povelem vysílače zadní nápravu. S dalším servem a 4-kanálovou RC soupravou mohou být obě možnosti k dispozici současně.

Funkce DIG:
Aktivací funkce můžete dálkově přes vysílač odpojovat a připojovat zadní nápravu. Zadní náprava je tak buď hnaná, nebo zablokovaná a kola se neotáčejí. Zablokováním zadních kol radikálně zvýšíte poloměr otáčení a model zatočíte takřka na místě. Funkci DIG rovněž oceníte při prudkých sjezdech, kdy snižuje riziko převrácení modelu.
Funkci DIG i převodovku je nutné osadit micro servem - SPMSSX107 (součástí balení serva je speciální tisícihran pro servo-saver).

Olejové hliníkové tlumiče:
Jeep® JLU Wrangler má tlumiče s dlouhým zdvihem, které mají tělo vyrobeno ze světle eloxovaného hliníku. U vinutých pružin lze nastavit sílu přítlaku pro dosažení optimální míry tlumení (předpětí pružin lze pohodlně regulovat pomocí matice na těle tlumiče). Čepičky mají otvor se šroubem pro kontrolu stavu a plnění oleje. Díky velikosti a objemu tlumičů je zaručena jejich funkce v celé délce zdvihu.

Uložení motoru s maketovým krytem:
Věrná maketa motoru V8 s převodovou skříní účelově ukryje a ochrání váš elektromotor a zároveň zvýší realistický vzhled šasí a motorové jednotky. Pro maximální pevnost je lože motoru hliníkové. Vedle motoru je prostor pro montáž serva řízení standardní velikosti. Balení obsahuje páky serva s 23 a 25 zuby pro univerzální použití.

Čirá karoserie:
Model je dodáván s čirou karoserií, aby jste si mohli zvolit barvu a design přesně podle vašich představ. Karosérie je zpracována s důrazem na přesnost provedení a zachování i těch nejmenších detailů. Interiér má věrně tvarovanou klec, volant a hlavu řidiče. Na karosérii je řada detailů: přední chladič, otvory na přední kapotě, přední maska, stěrače předního skla, zrcátka i kliky dveří. Jednotlivé plochy si po nabarvení můžete dotvořit pomocí přiložených samolepek.

Detailní interiér:
Interiér má věrně tvarovanou klec, volant a hlavu řidiče. Jako pokrývku hlavy řidiče můžete zvolit vojenskou helmu, čepici, nebo klobouk. Samolepky přístrojové desky jsou rovněž v balení.

Pneumatiky NITTO TRAIL GRAPPLER:
Pneumatiky S30 Nitto Trail Grappler S30, které jsou součástí soupravy SCX10 ™ III Jeep® JLU Wrangler, jsou vyšší a širší (4,74 x 1,7), což zvětší světlou výšku auta a zajistí lepší přilnavost pneumatik při jízdě v různých terénech.

Licencované 3-dílné disky beadlock:
Oficiálně licencované disky KMC XD Machete, které jsou pověstné v terénním světě, jsou vylisovány v saténovém chromu a obsahují úžasné maketové detaily. Protože se jedná o tří-dílné disky, mohou být pneumatiky snadno namontovány, vyjmuty a vyměněny bez lepení.

Doporučujeme koupit:
Jelikož je model v provedení Kit, je pro uvedení do provozu nutné doplnit vysílač dop. 4-kanálový, přijímač dop. 4-kanálový, regulátor, motor, silné servo řízení a mikro serva pro ovládání převodovky a funkce Dig. Dále jsou potřeba baterie do vysílače, pohonný akumulátor a adekvátní nabíječ na pohonný akumulátor. Dále potřebujete pro sestavení modelu nářadí, nástroje, náplně, lepidlo na šrouby, barvy na lexan apod.

Doporučené komponenty:
- Vysílač: Spektrum DX5C DSMR + 4x AA baterie do vysílače GP SUPER alkalická baterie LR6
- 2v1 Regulátor s přijímačem: Spektrum stejnoměrný regulátor Firma 40A s 4CH přijímačem
- Motor: Motor 540 35T
- Servo řízení: Spektrum servo S614 MG WP 23T
- Servo převodovky a funkce dig: 2x Spektrum servo SX107 Micro MG

Doporučené akumulátory LiPo:
Pro běžné ježdění doporučujeme 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor (7.4V, 11.1V), s konektorem EC3, IC3.
- Smart LiPo akumulátor Spektrum 7.4V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 7.4V 5000mAh
- Standardní LiPo akumulátor Black Magic 7.4V 5000mAh.
- Standardní LiPo akumulátor s maximální dobou jízdy Black Magic 7.4V 6500mAh.
- Pro větší rozsah rychlosti Smart LiPo akumulátor Spektrum 11.1V 5000mAh, nebo Smart G2 LiPo akumulátor Spektrum G2 11.1V 5000mAh

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů.
Baterie Smart G2 jsou ještě jednoduší a bezpečnější, díky absenci balančního konektoru. Baterie G2 mají navíc až 3x rychlejší automatické vybíjení do storage režimu. Baterie Smart G2 lze nabít pouze na nabíječích Spektrum Smart a Smart G2.

Doporučené nabíječe pro Smart akumulátory Spektrum:
Nabíječi Spektrum Smart lze nabíjet jak akumulátory Smart a Smart G2, tak konvenční akumulátory. Dříve prodané nabíječe Smart, po provedení aktualizace, rovněž podporují Smart G2.
- Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum Smart S150 s jedním výstupem 1x 50W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S1100 s jedním výstupem 1x 100W
- Síťový nabíječ Spektrum Smart S2100 se dvěma výstupy 2x 100W
- Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x 400W AC s jedním výstupem 400W
- Vysoce výkonný síťový nabíječ Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x 200W AC se dvěma výstupy 2x 200W

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo a NiMH akumulátory:
Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo a NiMH akumulátory, můžete používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50W.
- Nabíječ Dynamite Prophet Sport s jedním výstupem 50W
- Nabíječ Robitronic Expert LD 80 AC/DC s jedním výstupem 80W + nabíjecí kabel EC3

Typ: Expediční crawler

Šasi: Kombinace ocelového rámu a plastových dílů

Měřítko: 1:10

Délka: 485 mm

Šířka: 234 mm

Výška: 241 mm

Rozvor: 312 mm

Světlá výška podvozku: 76.2 mm

Prostor pro baterie: 139 x 47 x 25mm

Hmotnost: Podle vybavení cca 2050 g

Náhon: 4WD

Motor: Doporučen 540 35T

Doba jízdy: 60 - 90 min s LiPo akumulátorem 7.4 V 5000 mAh

Rychlost: Asi 7 km/h s LiPo akumulátorem 7.4 V a továrním převodem

Disky: 1.9 KMC Machete 48,3mm x 25,5mm

Pneumatiky: Nitto Trail Grappler M/T 119mm

Olej tlumičů: 35 wt

(SPM5200EU) Spektrum DX5 Rugged DSMR + SR515 Více informací  Na objednávku (SPM5200EU) Spektrum DX5 Rugged DSMR + SR515 6 304 + Doprava zdarma!
(SPM5120) Spektrum DX5C DSMR + SR6100AT Více informací  Skladem 1 ks (SPM5120) Spektrum DX5C DSMR + SR6100AT 6 013 + Doprava zdarma!
(SPM5010) Spektrum DX5 Pro DSMR + SR2100 Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (SPM5010) Spektrum DX5 Pro DSMR + SR2100 8 341 + Doprava zdarma!

Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit

Uživatelská recenze produktu Axial SCX10 III Jeep JLU Wrangler 4WD 1:10 Kit

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

(GM56000) GR01 GOM Rock Buggy Kit Více informací  Na objednávku (GM56000) GR01 GOM Rock Buggy Kit 9 899 + Doprava zdarma!
Tamiya Mercedes-Benz Unimog 406 CC-02 Více informací  Skladem 1 ks Tamiya Mercedes-Benz Unimog 406 CC-02 5 439 + Doprava zdarma!
(GM52000) GS01 Sawback 4WD Kit Více informací  Na objednávku (GM52000) GS01 Sawback 4WD Kit 7 599 + Doprava zdarma!
HPI Venture Scale Builder Kit Více informací  Expedice 2-4 prac. dny HPI Venture Scale Builder Kit 6 392
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.