Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený)

Dárek zdarma

Balení obsahuje RC model auta na dálkové ovládání Traxxas Maxx 4WD TQi RTR v měřítku 1:8, s instalovanou sadou Wide Maxx a hotovou nabarvenou karoserií a elektronikou: střídavý motor Velineon 540XL, regulátor Velineon VXL-4s… Více informací

 Na objednávku 
16 319
13 487 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Traxxas
Kód výrobku:
TRA89086-4-GRN
Katalogové číslo:
TRA89086-4-GRN
EAN:
020334891716
Přidat k porovnání

Balení obsahuje RC model auta na dálkové ovládání Traxxas Maxx 4WD TQi RTR v měřítku 1:8, s instalovanou sadou Wide Maxx a hotovou nabarvenou karoserií a elektronikou: střídavý motor Velineon 540XL, regulátor Velineon VXL-4s, servo 2090, přijímač TQi 5 kan. TSM, telemetrie. Vysílač Traxxas 2.4GHz TQi. Sada nářadí: imbus (2, 2.5mm), univerzální klíč, vymezovač baterie, pěnové výplně, a podrobný návod k použití CZ, manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika:
Nový RC model Traxxas Maxx si bere to nejlepší od svého větší bratra X-Maxxe, ale přichází v menším kompaktním měřítku. Konstrukce šasi byla zachována a vyznačuje se bezkonkurenční pevností a odolností. Nový Maxx se nezalekne žádného terénu a překoná ho rychlostí 70km/h. Extrémní výkon a akceleraci dodává střídavý motor 540XL a nový regulátor VXL-4S. O přesnou a bezpečnou jízdu i ve vysokých rychlostech se postará RC souprava Traxxas TQi 2.4GHz s elektronickou stabilizací jízdy TSM.
Maxx zdědil nejen výkon a houževnatost, ale i další vychytávky jako je automatické otočení na kola, měření telemetrie bez nutnosti dalších senzorů, bez-sponkové upínání karoserie, nebo třeba pohodlné nastavení mezi-zubové vůle při změně pastorku na motoru. To vše a mnohem více dělá z Maxxe jeden z nejodolnějších, nejrychlejších a nejdůmyslnějších modelů, co kdy byl.
RC model auta Maxx má nově delší šasi, je vybaven sadou zavěšení kol WideMaxx pro lepší stabilitu a obsahuje upravené lože akumulátorů, díky čemuž lze použít i baterii 14.8V 6700mAh. Pro lepší terénní vlastnosti jsou použita nová kola a pneumatiky SledgeHammer.

WideMaxx:
Zavěšení WideMaxx rozšiřuje rozchod kol o 40mm, což dodává modelu na stabilitě při extrémní jízdě v zatáčkách. Prodloužená ramena jsou vyrobená z odolné směsi, vhodné i do chladného počasí.

Extrémně pevné prodloužené šasi:
Nový Maxx je navržen pro nekončící celodenní zábavu. Model vyniká ultra tvrdou konstrukcí kompozitního šasi s integrovanými tlumiči a odolným systémem uchycení akumulátoru. Úchyty podvozku a nárazníků účinně pohlcují energii pomocí vzájemně propojených přepážek šasi.

Modulární konstrukce:
Modulární konstrukce spojuje přední a zadní část podvozku se středovým šasi, do jedné pevné platformy. Toto pokročilé řešení ideálně rozloží nárazovou energii a zároveň umožní snadný servis modelu.

Ochrana podvozku:
Unikátní konstrukce, revolučně přistupuje k ochraně hnací hřídele a diferenciálů, integruje je bezpečně dovnitř, do šasi modelu. Robustní, spodní ochranné pláty absorbují silné nárazy, ke kterým jistě dojde. Po té co ochranné pláty vykonají svou práci, můžete je vyměnit a Maxx bude zase jako nový.

Pohonné ústrojí:
Odolnost je pro pohonný systém jednou z nejdůležitějších vlastností. Maxx si propůjčil osvědčené komponenty od větších modelů, což z něj dělá mimořádně odolný model. Pohonné ústrojí tvoří ocelová čelní kola, tří diferenciály s kovovými převody, které rovnoměrně distribuují výkon ke kolům, hliníková silnostěnná středová hřídel a robustní teleskopické poloosy. Rotační části jsou uloženy v kvalitních zapouzdřených ložiscích.

Absorpční systém Cush drive:
Inovativní systém Cush drive využívá k pohlcení rázu motoru speciální díl vybavený elastomerovými silentbloky. Systém nahrazuje třecí spojku a umožňuje efektivnější a spolehlivější pohon bez složitého nastavování.

Olejové tlumiče GT-Maxx:
Čtyři mimořádně velké tlumiče GT-Maxx účinně absorbují i ty nejtvrdší dopady. Olejem plněné hliníkové tělo tlumičů je opatřeno závitem a maticí pro snadné nastavení předpětí pružin. Proti úniku oleje kolem pístnice je tlumič vybaven dvojitými X-kroužky.

Kola a pneumatiky SledgeHammer 2.8":
Jedinečný vzhled modelu dodávají černá kola 2.8" nasazená na unašeč 17mm. Nalepené pneumatiky se vyznačují extrémním dezén běhounu s otevřeným blokem, který odvádí nečistoty pro bezkonkurenční trakci. Vysoce odolná pryžová směs je speciálně navržena tak, aby odolávala roztržení.

Vylepšené lože motoru:
RC model Maxx využívá vylepšené lože motoru s dvěma vodícími drážkami, které fixují motor bezpečně na místě. Pomocí otvorů, lze snadno a hlavně přesně nastavit mezi-zubovou vůli pastorku a čelního kola.

Servo řízení:
Zcela nové, voděodolné (NE vodotěsné!!!) servo Traxxas 2090 řízení je stejné velikosti jako v modelech 1:5 a má ohromnou sílu 20kg.cm. Okamžitý přenos síly ke kolům zajišťuje nejmodernější systém Dual Bell-crank s integrovaným servo-saver, který chrání převody serva při prudkých dopadech a nárazech modelu.

Střídavý motor 540XL:
Model je poháněn výkonným střídavým motorem 540XL 2400ot./min./V s robustní hřídelí 5mm. Silné a teplotně odolné neodymové magnet, vysokorychlostní ložiska a čtyř pólové vinutí, zajišťují plynulý chod a dlouhou životnost. Kovové pouzdro motoru účinně odvádí teplo ze statoru.

Střídavý regulátor:
Zbrusu nový, střídavý regulátor Traxxas VXL-4S je určeno pro napájení jedním akumulátorem až 4S LiPo. Jednoduché nastavení jedním tlačítkem. Indikace stavu LED diodou. Odvod tepla pomocí masivního chladiče a ventilátoru. Voděodolná (NE vodotěsná!!!) konstrukce.

Jízdní režimy:
- Sport - vřed, brzda a zpátečka. Regulátor poskytuje plný výkon vpřed i zpět, tento režim je výchozí.
- Race - vpřed a brzda (tj. není zpátečka). Tento režim je vodný pro závody, kde nepotřebujete zpátečku.
- Trainer - regulátor má snížený výkon plynu a zpátečky na 50%. Režim vhodný pro začátečníky a děti.
Regulátor je vybaven konektorem pro zapojení chytrého LED osvětlení.

Telemetrie v reálném čase:
Exkluzivní regulátor s pokročilou elektronikou je vybaven pro měření telemetrie v reálném čase. Pomocí bezdrátového Bluetooth modulu (prodává se samostatně) a aplikace Traxxas link app, je možné sledovat rychlost, otáčky motoru a napětí akumulátorů, přímo v reálném čase na vašem telefonu. Regulátor poskytuje telemetrická data a není nutná montáž dalších čidel.

RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth ready:
Traxxas pro Vás připravil zcela novou řadu dvoukanálových RC souprav s Bluetooth konektivitou. Bluetooth modul (prodává se samostatně), umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.
Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.
Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.
Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla.

Přijímač Traxxas TQi:
RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.
5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).
Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Traxxas Stability Management:
Stabilizační systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažít nejen výkon, rychlost, zrychlení a projíždění zatáček extrémní rychlostí, ale zaručuje mnohem jednodušší řízení a kontrolu na kluzkých površích jako je prach, hladký beton nebo dokonce led a sníh.
V přijímači je MEMS 3-osé gyro a akcelerometr, který řádově 100x za vteřinu vyhodnocuje pohyb modelu a vhodnými zásahy do řízení předních kol korigují směr jízdy modelu. Traxxas TSM neomezuje výkonu motoru - nad výkonem motoru máte 100% kontrolu. Algoritmy jsou vyladěny pro každý model zvlášť. Míra asistence se nastavuje pomocí multifunkčního ovladače na vysílači či případně v aplikaci Traxxas Link.

Západkový systém uchycení karoserie:
Model auta na dálkové ovládání Traxxas Maxx je vybaven inovativním systémem uchycení karoserie, který nahrazuje tradiční sponky západkovým systémem. Toto řešení umožňuje snadné a rychlé uchycená karoserie a už žádné ztracené sponky.

Výztuha karoserie:
Karoserie je z vnitřní strany vybavena rámem, který slouží jako výztuha při převrácení modelu. Pro ještě větší odolnost, jsou nově pod hlavičky šroubů umístěny široké podložky, střecha modelu je opatřena rámem proti poškrábání karoserie, stejně jako zadní část.

Automatické otočení na kola:
Tato exkluzivní, patentovaná funkce Traxxas, byla původně implementována do modelu X-Maxx a nyní je použita i v modelu Maxx. Funkce Self-righting se aktivuje dálkově přes vysílač, prudkým přidáním plynu a bržděním se model postupně rozhoupe a otočí zpět na kola.
Funkce je neúčinnější při použití plně nabitého 4S LiPo akumulátoru.

Vlastnosti:
- Extrémně robustní konstrukce šasi vycházející z modelu X-Maxx
- Výkonný a rychlý model, rychlost až 70km/h
- Pohon všech kol 4WD
- Modulární konstrukce šasi pro snadný servis
- Kovové čelní ozubená kola a převody diferenciálů
- Absorpční systém Cush drive, nahrazující třecí spojku
- Velko-objemové, olejové tlumiče GT-Maxx
- Nová kola a pneumatiky SledgeHammer, hex 17mm
- Střídavý motor 540XL 2400Kv
- Voděodolný (NE vodotěsný!!!) regulátor VXL-4S
- RC souprava Traxxas TQi 2.4GHz
- Voděodolné (NE vodotěsné!!!) servo řízení - 20kg.cm
- Elektronická stabilizace jízdy TSM
- Vyztužená karoserie s rychlo-upínacím systémem
- Funkce automatického otočení na kola
- Prodloužené šasi
- Instalovaná sada WideMaxx

Doporučujeme koupit:
Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Model lze provozovat na 3 nebo 4 článkový LiPo akumulátor. Pro běžné ježdění plně dostačuje 3 článkový LiPo akumulátor (11.1V).
- Pro běžné ježdění LiPo akumulátor LiPo 11.1V 5000mAh
- Pro běžné ježdění a maximální dobu jízdy LiPo akumulátor LiPo 11.1V 6400mAh
- Pro náročné uživatele a vysoký rozsah rychlostí LiPo akumulátor LiPo 14.8V 5000mAh

Doporučené nabíječe Traxxas:
Univerzálními nabíječi Traxxas lze nabíjet akumulátory Traxxas typu LiPo a NiMH. Nabíječe Traxxas představují jednoduchý a bezpečný způsob nabíjení akumulátorů. Společnost Traxxas využívá jedinečný systém iD, díky tomu máte vždy jistotu, že vše jednoduše a bezpečně zapojíte. V konektoru akumulátoru je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru.

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 4S LiPo:
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Plus 4S 75W s jedním výstupem
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 100W s jedním výstupem a možností BlueTooth připojení k telefonu
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 2x 100W se 2 výstupy a možností BlueTooth připojení k telefonu

Bezdrátové spojení s telefonem:
Doplněním Bluetooth modulu do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu.
Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. Možnosti telemetrie pro konkrétní modely jsou uvedeny v našem blogu Telemetrie do RC modelů Traxxas.

Chytré LED osvětlení:
Kompletní sada LED osvětlení udělá z Vašeho modelu opravdový skvost. Osvětlení obsahuje přední LED lištu do nárazníku, zadní multifunkční brzdovou lištu, napájecí modul a montážní příslušenství.
LED osvětlení můžete zapínat/vypínat a konfigurovat pomocí mobilní aplikace Traxxas Link. Pro připojení aplikace Traxxas Link je nutný volitelný Bluetooth modul Bluetooth modul do vysílačů Traxxas.

Tuningové příslušenství:
Upravte a vylepšete si model přesně podle Vašich představ, díky jedinečnému originálnímu příslušenství Traxxas.

Typ: Monster truck

Měřítko: 1:8

Délka: 572 mm

Šířka: 405 mm

Rozvor: 352 mm

Světlá výška podvozku: 49 mm

Hmotnost: 4.7 kg

Prostor pro baterie: 186 mm x 48 mm x 43mm

Náhon: 4WD

Převodovka: Jedno-rychlostní

RC souprava: TQi™ 2.4GHz Vysílač, TSM® přijímač™

Regulátor: Velineon VXL-4s

Motor: 540XL (2400 kV)

Doba jízdy: 25 až 30 minut na LiPo akumulátor Traxxas 14,8 V 5000 mAh

Rychlost: 70 km/h, až 90 km/h s volitelným pastorkem

Šasi: plastové

Výška: 232 mm

(TRA2973G) Traxxas nabíječ EZ-Peak Live Dual 2x100W Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (TRA2973G) Traxxas nabíječ EZ-Peak Live Dual 2x100W 4 895 + Doprava zdarma!

(TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (50) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (51) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (52) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (53) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (79) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (77) (TRA89086-4-GRN) Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený) (78)

Uživatelská recenze produktu Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (zelený)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (modrý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (modrý) 16 319 + Doprava zdarma!
Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (oranžový) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (oranžový) 16 319 + Doprava zdarma!
Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (červený) Více informací Dárek zdarma  Na objednávku Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (červený) 16 319 + Doprava zdarma!
Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (Rock and Roll) Více informací Dárek zdarma  Na objednávku Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (Rock and Roll) 16 319 + Doprava zdarma!
Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (žlutý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR (žlutý) 16 319 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.