V termínu od 6.6. do 7.6. dovolená - nebudeme odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý)

Dárek zdarma

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta TRX-4 s karoserií Ford Bronco 2021 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný regulátor XL5 HV, stejnosměrný motor Titan 550 21T 14V, servo 2075X high-torque MG, 3x servo… Více informací

 Skladem 1 ks 
14 549
12 024 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Traxxas
Kód výrobku:
TRA92076-4-VBLU
Katalogové číslo:
TRA92076-4-VBLU
EAN:
020334921314

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta TRX-4 s karoserií Ford Bronco 2021 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný regulátor XL5 HV, stejnosměrný motor Titan 550 21T 14V, servo 2075X high-torque MG, 3x servo 2065, přijímač TQi 5-kan. TSM, telemetrie. Vysílač TQi 4- kan. BlueTooth Ready. Sada nářadí (imbus 1.5, 2.0, 2.5mm, křížový klíč), podrobný návod k použití CZ, manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika:
Americká legenda je zpět v novém moderním kabátě. Po 25 let se vrátil Ford Bronco jako nejvýkonnější off-road model této značky a jedno z nejvyhledávanější amerických SUV. Traxxas převedl ducha této ikony do svého auta na dálkové ovládání. Na osvědčeném šasi TRX-4 je instalována zcela nová licencovaná karoserie Fordu Bronco 2021. Karoserie je nově bez-sponková. Krásné křivky detailní karoserie s čirými okny, sklopnými zrcátky, stěrači, klikami a rezervním kolem, již neruší sloupky se sponkami. Karoserie je také nachystána na montáž originálního osvětlení Pro Scale (prodává se samostatně), se všemi funkcemi jako reálné auto (funkční směrovky, brzdová světla, zpátečka, různá intenzita světlometů, koncová světla).
Vylepšení doznalo také šasi TRX-4, které je vybaveno novými blatníky do kterých se zacvaknou zobáčky karoserie. Demontáž a nasazení karoserie pro výměnu baterie je nyní naprostá hračka a otázka vteřiny. Pokud Vám v terénu nebudou stačit ani nepřekonatelné vlastnosti šasi TRX-4 s portálovými nápravami, dálkově řízenými uzávěrkami diferenciálů a dvou-stupňovou převodovkou, můžete model vybavit funkční navijákem Traxxas (prodává se samostatně). Ford Bronco 2021 je prvním modelem s novým nárazníkem plně připraveným pro montáž navijáku.
Právě široká paleta tunignových dílů a možnost postupného vylepšování dělá z modelu TRX-4 nejlepší expediční model na světe.

Šasi TRX-4:
Šasi TRX-4 je postaveno z dvou ocelových profilů, které zabezpečují dostatečnou tuhost podvozku. Díky osvědčenému umístění motoru v přední části je zabezpečen dostatečné zatížení předních kol. Akumulátor je umístěn v ose šasi, takže je model přesně vyvážen a při jízdě se nenaklání. Šasi je promyšleno do nejmenších detailů, včetně vedení kabelů a montážních otovorů pro volitelné příslušenství.

Nápravy s nápravovou převodovkou:
Šasi TRX-4 používá portálové nápravy s nápravovou převodovkou. Nápravová převodovka zvyšuje světlou výšku, snižuje namáhání diferenciálů, převodovky, kardanových hřídelí a dále se snižuje torzní síla - model se méně naklápí.
Zatáčení předních kol je možné o úhel 45°, řízení je zajištěno servem Traxxas 2075X s kovovými převody. Díky novému šasi dosáhl model skvělého nájezdového úhlu.

Dvoustupňová převodovka:
Model je vybaven dvoustupňovou převodovkou. Změna převodového stupně se ovládá červeným kolébkovým přepínačem na vysílači. Toto řešení dělá z podvozku TRX-4 velmi všestranný model, který dokáže jezdit pomalu i rychle - jak zrovna potřebujete.

Uzamykatelné diferenciály:
Uzávěrky diferenciálů jsou nezávisle řízeny 2 servy. Síla ze serv je přenášena pomocí bovdenů do diferenciálů. Uzávěrky se řídí tří-polohovým přepínačem na vysílači a poskytují následující kombinace:
- Oba diferenciály jsou otevřeny
- Uzavřen je pouze přední diferenciál
- Uzavřeny jsou oba diferenciály

Olejové tlumiče GTS:
Čtyři olejem plněné tlumiče GTS poskytují hladké tlumení a perfektní jízdní vlastnosti. Hliníková těla tlumičů jsou opatřena maticí, pro nastavení předpětí pružin. Maximální těsnost tlumiče kolem pístnice zajišťují speciální těsnící X-kroužky.

Kola Wildtrack:
Pneumatiky Canyon Trail 1.9" z extra měkké směsi S1 jsou nalepeny na replice originálních kol Wildtrack. Unašeč kol má 12mm. RC model auta je rovněž vybaven plně funkčním rezervním kolem.

Bezsponková karoserie:
Nový systém uchycení karoserie pomocí zobáčků v podbězích kol je rychlý, snadný a vzhled karoserie neruší sponky. Demontáž karoserie provedete pouze zmáčknutím zobáčku a potáhnutím karoserie nahoru. Nasazení karoserie je ještě lehčí, stačí ji jen nasadit na šasi.

Servo řízení:
Řízení modelu zajišťuje digitální servo Traxxas 2075X high-torque, s momentem 9kg.cm. Servo je vybaveno dvěma kuličkovými ložisky na hřídeli tisícihranu a kovovými převody pro maximální odolnost. Voděodolná (NE vodotěsná!!!) konstrukce.

Serva převodovky a diferenciálů:
Model je vybaven celkem třemi voděodolnými (NE vodotěsnými!!!) mikro servy 2065 s momentem 2.5kg.cm. Dvě serva nezávisle ovládají uzávěrky předního a zadního diferenciálu. Třetí servo pak zajišťuje řazení dvoustupňové převodovky.

Motor Titan 21T:
Model pohání stejnosměrný motor Titan 21T 550. Motor poskytuje hladký chod již od nízkých otáček. Pro lepší chlazení je v motoru integrována vrtulka vhánějící vzduch k rotoru.

Stejnosměrný regulátor:
Srdcem modelu Traxxas je stejnosměrný elektronický regulátor XL-5 HV. Regulátor je určen pro napájení 2-článkovým, nebo 3-článkovým LiPo akumulátorem. Model lze rovněž napájet i 6-7-článkovými NiMH akumulátory. Jednoduchá volba jízdních režimů a dalšího nastavení, pomocí tlačítka EZ-SET. Indikace stavu regulátoru LED diodou. LVD ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru. Tepelná ochrana. Voděodolná (NE vodotěsná!!!) konstrukce.

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jízdních režimů:
1. Sport: Jízda vpřed, brzda a zpátečka
2. Race: Jízda vpřed a brzda. Zpátečka není k dispozici
3. Training: Jízda vpřed omezena na 50% výkon, brzda 100% a zpátečka omezena na 50%. tento režim je vhodný pro děti
4. Trail: Jízda vpřed, brzda, zpátečka. Ovládání v blízkosti neutrálu je velmi jemné
5. Crawl: Jízda vpřed, brzda v neutrálu a rovnou zpátečka

Čtyřkanálová RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth:
Čtyřkanálový vysílač je kromě přesného a spolehlivého řízení, vybavena také slotem pro umístění Bluetooth modulu (prodává se samostatně). Bluetooth modul umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.
Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.
Traxxas Link App je výkonná aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.
Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla. Kompatibilní díly telemetrie s tímto modelem naleznete v sekci "Příslušenství - Telemetrie". Více informací o instalaci telemetrie zde.

Telemetrie - náklon modelu:
Pomocí bezdrátového Bluetooth modulu (prodává se samostatně) a aplikace Traxxas link app, je možné sledovat náklon modelu na vašem telefonu. Pro zobrazení další telemetrie (napětí baterie, otáčky, teplota) je nutná montáž telemetrických čidel.

Přijímač Traxxas TQi:
RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.
5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).
Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas Ford Bronco 2021:
- Model je kompletně sestaven a připraven k jízdě
- Licencovaná detailně provedená karosérie
- Delší rozvor - 324mm
- Dálkově řízené uzávěrky diferenciálů
- Dálkově řízená dvoustupňová převodovka
- Portálové nápravy s převodovkou
- Výkonný stejnosměrný motor Traxxas Titan 21T
- Stejnosměrný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV s speciálními režimy
- Zatáčení předních kol o 45° na obě strany
- Optimalizovaná geometrie omezující bump-steer efektu (změně sbíhavosti kol v závislost na světlé výšce)
- Pneumatiky pro vynikající přilnavost k povrchu
- Dlouhá doba jízdy - s LiPo akumulátorem 11.1V 5000mA až 2 hodiny (orientačně)

Doporučujeme koupit:
Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Model lze provozovat na 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor. Pro běžné ježdění plně dostačuje 2 článkový LiPo akumulátor (7.4V). Pro provoz s vyšším rozsahem rychlostí lze použít 3 článkový LiPo akumulátor.
- Pro běžné ježdění 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4V 5000mAh
- Pro běžné ježdění a maximální dobu jízdy 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4V 7600mAh
- Pro náročné uživatele a vysoký rozsah rychlostí 3S LiPo akumulátor Traxxas 11.1V 4000mAh

Doporučené akumulátory NiMH:
NiMH akumulátory nejsou náročné na přesné zacházení a jsou tudíž vhodné pokud RC model auta provozují děti (NiMH akumulátor se nezničí úplným vybitím). NiMH akumulátory však mají nižší kapacitu a vyšší hmotnost, takže doba jízdy bude o něco kratší.
- Pro běžné ježdění akumulátor NiMH 8.4V 3000mAh
- Pro maximální dobu jízdy akumulátor NiMH 8.4V 5000mAh

Doporučené nabíječe Traxxas:
Univerzálními nabíječi Traxxas lze nabíjet akumulátory Traxxas typu LiPo a NiMH. Nabíječe Traxxas představují jednoduchý a bezpečný způsob nabíjení akumulátorů. Společnost Traxxas využívá jedinečný systém iD, díky tomu máte vždy jistotu, že vše jednoduše a bezpečně zapojíte. V konektoru akumulátoru je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru.

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 3S LiPo:
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 50W s jedním výstupem
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 2x 50W se 2 výstupy

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 4S LiPo:
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 75W s jedním výstupem
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 100W s jedním výstupem a možností BlueTooth připojení k telefonu
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 2x 100W se 2 výstupy a možností BlueTooth připojení k telefonu

Bezdrátové spojení s telefonem:
Doplněním Bluetooth modulu do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu.
Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. Možnosti telemetrie pro konkrétní modely jsou uvedeny v našem blogu Telemetrie do RC modelů Traxxas.

Pro Scale osvětlení - multifunkční:
Pro dech beroucí vzhled při večerních cestách za dobrodružství, doporučujeme model osadit kompletním, originálním LED osvětlením Pro Scale TRA9090 pro TRX-4 Ford Bronco 2021. Instalací osvětlení Pro Scale získáte všechny realistické funkce jako na skutečném autě (funkční brzdová a zpátečková světla, funkční směrovky a výstražná světla, nastavitelná intenzita světlometů). Možnost dálkového ovládání osvětlení pomocí telefonu přes Bluetooth modul.

Doporučené tuningová serva, nutné při použití volitelných doplňků (zvýšení váhy modelu):
Model TRX-4 jako jeden z nejvíce uživatelsky upravovaných modelů, často vlivem doplňků nabírá i 1-2kg na váze. Při navýšení váhy modelu je nutné modifikovat komponenty a použít silnější servo (například Traxxas servo 2250 24kg.cm MG voděodolné nebo Traxxas servo 2255 29kg.cm BL MG voděodolné).

Doporučená tuningová serva:
- Traxxas servo 2270 16.9 kg.cm MG voděodolné (není nutné instalovat externí BEC)
- Traxxas servo 2250 24 kg.cm MG voděodolné (nutno instalovat externí BEC)
- Traxxas servo 2255 29 kg.cm BL MG voděodolné, se střídavým motorem (nutno instalovat externí BEC)

Typ: expediční

Vysílač: Traxxas TQi

Měřítko: 1:10

Délka: 584 mm

Šířka: 249 mm

Tlumiče: Traxxas GTS Shocks

Rozvor: 324 mm

Servo řízení: Traxxas 2075X s kovovými převody

Světlá výška podvozku: 80 mm

Hmotnost: 2.91 kg

Disky: Wildtrack Bronco

Náhon: 4WD

Regulátor: XL-5 HV

Motor: Titan 21T Revers

Doba jízdy: 60 - 120 minut na LiPo akumulátor Traxxas 7,4 V 5000 mAh

Rychlost: 15 km/h

Šasi: Kovové

Prostor pro baterie: 158 x 47 x 23/26mm

Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (32) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (33) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (34) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (35) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (38) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (36) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (37) (TRA92076-4-VBLU) Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý) (39)

Uživatelská recenze produktu Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (modrý)

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (černý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (černý) 14 549 + Doprava zdarma!
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (bílý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (bílý) 14 549 + Doprava zdarma!
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (stříbrný) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas TRX-4 Ford Bronco 2021 TQi 1:10 RTR (stříbrný) 14 549 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.