V termínu od 6.6. do 7.6. dovolená - nebudeme odesílat objednávky. Děkujeme za pochopení.

Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený)

Novinka Dárek zdarma

Balení obsahuje RC model auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor 180 87T, řídící jednotka ECM-2.5, servo řízení 2065T. Vysílač Traxxas TQ, akumulátor 2S LiPo 750mAh, USB nabíječ… Více informací

 Skladem 1 ks 
4 461
3 687 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Traxxas
Kód výrobku:
TRA97074-1-RED
Katalogové číslo:
TRA97074-1-RED
EAN:
020334971043

Balení obsahuje RC model auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 s nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor 180 87T, řídící jednotka ECM-2.5, servo řízení 2065T. Vysílač Traxxas TQ, akumulátor 2S LiPo 750mAh, USB nabíječ 2A. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika:
Zažijte velkou zábavu s menším RC modelem auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021, který se pohodlně vejde do batohu a užijete si s ním spoustu zábavy, ať už doma, na dvorku, či v terénu. Špičkově vybavený model v kompaktním měřítku 1:18 si zachovává výborné jízdní vlastnosti větších modelů 1:10. S pohonem 4x4 a detailní licencovanou karoserií překonáte všechny překážky hravě a stylově. Vše potřebné je obsahem balení včetně USB nabíječe a akumulátoru 2S LiPo 750mAh s dobou jízdy až 60 minut.
Podvozek TRX-4M eliminuje všechny nedostatky malých modelů a vyráží na trať plně vybaven s kovovým rámem podvozku, 4-bodovým zavěšením, olejovými tlumiči, úhlem zatáčení 45°, velkou světlou výškou, výkonem a odolností Traxxas. Jako u ostatních modelů je k dispozici široká paleta příslušenství, tuningových dílů a kompletní náhradní díly.
Licencovaná karoserie je zpracována do nejmenších detailů až s maketovou přesností. Ať už na trati nebo vystavený na poličce bude model vždy vypadat úžasně. Nejnovější inovace v podobě bez-sponkové karoserie je obsažena i zde a demontáž karoserie pomocí skrytého zobáčku je otázka vteřiny. Pro večerní vyjížďky je v předním nárazníku instalované LED osvětlení.
Pro model byla vyvinuta nová řídící jednotka ECM-2.5 a výkonný stejnosměrný motor 180 87T. Do jednotky jsou integrované všechny přednosti modelů TRX jako je voděodolné provedení, výběr ze 3 jízdních režimů a možnost instalace osvětlení ProScale (prodává se samostatně) s realistickými funkcemi světel jak na skutečném autě.

Kovový rám podvozku:
Podvozek tvoří dva ocelové profily ve tvaru C spojené plastovými příčníky, tím je zajištěna tuhá konstrukce minimalizující kroucení. Těžší komponenty, jako je baterie a motor jsou uloženy na dně podvozku pro zachování nízkého těžiště.

Zavěšení pro Trial:
TRX-4M používá sofistikované 4-bodové zavěšení pevných náprav s robustními táhly a koncovkami s kulovými čepy.

Náhon 4x4:
Náhon 4x4 je realizován prostřednictvím pevných diferenciálů. Pro extrémně hladký chod jsou na přední nápravě stejnoběžné CV klouby.

Teleskopické hřídele:
Teleskopické středové hnací hřídel umožňují plný chod zavěšení a rovněž jsou opatřeny stejnoběžnými CV klouby.

Úhel zatáčení 45°:
Úhel zatáčení předních kol 45° dodává modelu výjimečně malý poloměr otáčení a vysokou manévrovatelnost modelu, vhodnou pro jízdu v interiéru, či při trialových jízdách přes překážky. Proti jiným modelů této velikosti má TRX-4M poloměr otáčení až o 50% menší.

Olejové tlumiče GTM:
TRX-4M je vybaven tlumiči GTM na plněnými olejem pro hladkou jízdu a realistické jízdní vlastnosti bez. Tlumiče absorbují nárazy a jízda je krásně hladká bez poskakování.
- Snadné nastavení předpětí pružin podložkami
- Dlouhý chod tlumičů s olejovou náplní
- Dvojité O-kroužky pro utěsnění

Snadná demontáž akumulátoru:
Promyšlený systém uchycení akumulátoru v přepážce pomocí gumového pásu je maličkost, která však velmi zjednoduší a zrychlí výměnu akumulátoru. Gumový pás navíc akumulátor pevně zafixuje.

Terénní kola a pneumatiky:
Design 1" kol a pneumatik je převzatý z větších modelů TRX, ale i při menších rozměrech je zachována vysoká úroveň detailů. Pneumatiky s pěnovou vložkou a měkkou směsí poskytují vysokou trakci. Unašeč je šesti hran 7mm.

Licencovaná karoserie:
Karoserie je vyrobena z ABS plastu, který je odolný a umožňuje vysokou míru detailů. Karoserie dále obsahuje maketu rezervního kola, střešní nosič, boční zrcátka, kliky dveří, přední masku a odsazené lemy blatníků. V předním blatníku je instalováno LED osvětlení, které lze rozšířit o multifunkční osvětlení ProScale. Montáž a demontáž karoserie je snadná díky západkovému systému.

Servo řízení:
Digitální nano servo Traxxas servo 2065T se stejnosměrným motorem. Servo má moment 2.5kg.cm a rychlost 0.20s/60°@6.0V. Pro odolnost vůči vodě je krabička serva osazena těsněním (NENÍ vodotěsná!!!). Převody jsou nylonové a pro vysokou odolnost je hlavní kolo převodů kovové.

Výkonný motor:
Stejnosměrný motor Titan 180 87T poskytuje široký záběr od nízkých otáček pro technickou jízdu, až po vyšší rychlost pro přejezdy. Pevná mezi-zubová vůle je přesně vymezena a nepotřebuje seřízení.

Řídící jednotka:
Nová řídící jednotka ECM-2.5 v sobě integruje regulátor i s přijímače. Elektronika je chráněna ve voděodolné (NE vodotěsné!!!) krabičce. Obsaženy jsou funkce: LVD – ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru, snadné nastavení jedním tlačítkem EZ-Set a 3 speciální jízdní režimy.
Napájení max. 2S LiPo. Výkonný BEC s napětím 6V pro servo. Přesné a spolehlivé ovládání na frekvenci 2.4GHz. Jednotka je připravena pro připojení ProScale osvětlení.

Jízdní režimy:
- Sport Mode – plyn, zpátečka a brzda (bez automatické brzdy v neutrálu)
- Trail Mode - plyn, zpátečka a brzda (pozvolná brzda v neutrálu), vhodné pro sjezdy
- Crawler Mode – plyn, okamžitá brzda v neutrálu, umožňuje přechod do zpátečky bez dvojího zmáčknutí. Vhodné pro technickou jízdu

RC souprava Traxxas TQ:
Model je řízen dvoukanálovou proporcionální volantovou RC vysílačkou Traxxas TQ, pracující v pásmu 2.4GHz - provoz bez rušení. Vysílač je napájen pouze 4 AA články.
Na vysílači je otočný knoflík, kterým se trimuje řízení kol (aby model jel rovně, pokud je volant ve středové pozici). Indikace stavu baterií ve vysílači je indikována LED diodou. Na vysílači lze nastavit reverz na kanálu plynu a řízení.

Akumulátor:
Přiložený akumulátor 2S LiPo 750mAh poskytuje výkonné napájení pro až 1 hodinu provozu. Speciálně navržený konektor se zapojuje přímo do řídící jednotky.

USB nabíječ:
Součástí balení je USB nabíječ pro pohodlné nabíjení. Speciálně navržený ID konektor je bezpečný a neumožňuje chybné zapojení. Stav nabití je zobrazen pomocí LED na nabíječi. I když je nabíječ možné napájet z jakéhokoliv USB-A výstupu, pro rychlé nabíjení proudem až 2A je nutné mít dostatečně výkonný USB zdroj, jako například Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) QC3.0 18W.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18:
- Model je kompletně sestaven a připraven k jízdě
- Licencovaná detailně provedená karosérie Ford Bronco 2021 z ABS
- Bez-sponkové upínání karoserie
- LED osvětlení v předním nárazníku
- Kovové profily podvozku
- 4-bodové zavěšení náprav
- Náhon 4x4, pevný diferenciál, stejnoběžné CV klouby
- Zatáčení předních kol 45° na obě strany
- Olejové tlumiče GTM
- 1" disky s terénními pneumatikami, hex 7mm
- Výkonný stejnosměrný motor 180 87T
- Řídící jednotka s třemi jízdními režimy, precizní vysílač TQ
- Výkonné servo řízení s kovovým hlavním kolem
- Baterie a USB nabíječ
- Voděodolná (NE vodotěsná!!!) elektronika
- Doba jízdy až 60 min

Doporučujeme koupit:
Vše pro provoz je obsahem balení, stačí doplnit 4x AA baterie pro vysílač. USB nabíječ doporučujeme nabíjet výkonným USB zdrojem.

Doporučené náhradní akumulátory:
Pro prodloužení doby jízdy doporučujeme pořízení dalšího totožného akumulátoru, který je obsahem balení.
- Akumulátor Traxxas 2S LiPo 750mAh
Pro nabíjení plným výkonem doporučujeme USB nabíječ napájet výkonným Síťový univerzální USB adaptér (zdroj) QC3.0 18W.

Osvětlení ProScale:
Pro dechberoucí vzhled a nové funkce instalujte osvětlení Pro Scale, se kterým získáte realistické funkce jako na skutečné autě (přední světlomety, koncová světla, funkční brzdová a zpátečková světla, výstražná světla).

Tažné zařízení s vozíkem:
Přepravujte náklad stylově s originálním tažným zařízením a vozíkem Traxxas.

Tuningové příslušenství:
Vylepšete si RC model auta Traxxas TRX-4M s širokou paletou tuningových dílů a příslušenství, díky kterým můžete získat nové funkce, upravit jízdní vlastnosti, zvýšit odolnost a změnit vzhled přesně podle svých představ.

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta Traxxas potřebujete lepidlo na šrouby, kvalitní lepidlo na pneumatiky, silikonový olej do tlumičů a sadu šroubováků. Z našeho sortimentu doporučujeme cenově dostupnou sadu nářadí pro auta.
Lepidlem na šrouby se zakápne závit nebo hlavička šroubu, čímž dojde k jeho fixaci a vibrace způsobené jízdou nedovolí povolení šroubového spoje. Lepidlo na šrouby má speciální složení, které umožňuje snadné povolení šroubového spoje přiměřeným momentem, aniž by došlo k poškození hlavy šroubu. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo, takto zalepený šroub by mohlo být nemožné vůbec povolit!
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo - to po zatvrdnutí není pružné a kolem ráfků by se postupně vytvářely praskliny v pneumatice!
Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají tzv. opravné sady. V nabídce tuningových dílů se dodávají ke všem tlumičům pístnice s extrémně tvrdým povlakem TiN (nitrid titanu). Pístnice s povrchem TiN snadno poznáte podle zlato-zelené barvy.

Typ: expediční

Šasi: Kovové, ocelové C profily

Měřítko: 1:18

Délka: 262 mm

Šířka: 124 mm

Výška: 117 mm

Rozvor: 155 mm

Světlá výška podvozku: 29 mm

Prostor pro baterie: 50,5 mm x 31 mm (délka x šířka)

Hmotnost: 468 g

Náhon: 4WD

Motor: Stejnosměrný 180 87T

Přední kola: Disky 1" (25.4 x 12.5 mm), pneu (57 x 25.4 mm)

Zadní kola: Disky 1" (25.4 x 12.5 mm), pneu (57 x 25.4 mm)

Doba jízdy: 60 - 90 min

Rychlost: 4 km/h

Olej tlumičů: 20 wt, 200 cSt, 60cc

Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený) (23)

Uživatelská recenze produktu Traxxas TRX-4M Ford Bronco 2021 1:18 RTR (červený)

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.