Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý)

Dárek zdarma

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6, v měřítku 1:10, s hotovou karoserií, LED osvětlením a nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Titan 21T 550, regulátor XL-5HV, servo… Více informací

 Skladem 1 ks 
20 175
16 674 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Traxxas
Kód výrobku:
TRA88086-4-BLK
Katalogové číslo:
TRA88086-4-BLK
EAN:
020334880819
Přidat k porovnání

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6, v měřítku 1:10, s hotovou karoserií, LED osvětlením a nainstalovanými komponenty: stejnosměrný motor Titan 21T 550, regulátor XL-5HV, servo řízení 2075X, 3x servo 2065A uzávěrek diferenciálů a převodovky, 5-kanálový přijímač TQi. Vysílač Traxxas TQi. Příslušenství: klíč imbus (1.5, 2, 2.5mm), křížový klíč, upínací popruhy, držák pro naviják. Návod CZ a manuál EN, DE, FR, SP.

Charakteristika:
Jedinečný expediční RC model auta s valníkem, který může nejen přepravovat další modely, ale také disponuje špičkovými jízdními vlastnostmi založenými na platformě TRX-6. Na prodlouženém podvozku je detailní karoserie s agresivním vzhledem. LED osvětlení je na celém modelu. Celkový vzhled doplňují luxusní prvky a kola v černém chromu.
Ultimate RC Hauler je největší model TRX-6 ® s extra prodlouženým rozvorem 603mm a velkým valníkem pro stylový transport vašich dalších modelů. Na valníku jsou nastavitelné klíny, ke kterým lze naložený model zafixovat pomocí přiložených upínacích popruhů. Na valníku lze přepravovat nejrůznější typy modelů v měřítku 1:10, jako například Traxxas 4-Tec.
Tento šestikolový nákladní model disponuje nepřekonatelnými jízdními vlastnostmi a všestranností, což oceníte při jízdě po silnici i při náročných expedičních jízdách v těžkém terénu. To je dáno prodlouženým podvozkem TRX-6, vybaveným portálovými nápravami, čtyřbodovým zavěšením, dálkově ovládanými diferenciály a dálkově ovládanou dvourychlostní převodovkou.

Valník pro přepravu:
Realisticky zpracovaný valník je vybaven nastavitelnými klíny, které lze přešroubovat do předvrtaných otvorů, tak aby odpovídaly rozvoru naloženého modelu. Vodící rošty po stranách a vlnitý povrch valníku doplňují maketové zpracovaní. Valník pro přepravu modelů 1:10 má rozměry 58x22cm.

Upínací popruhy:
Přepravovaný model lze bezpečně zajistit ke klínům pomocí gumových upínacích popruhů. To zajistí bezpečný transport modelu i při jízdě v terénu.

Karoserie s LED osvětlením:
RC model Hauler bude při vašich jízdách nepřehlédnutelný. Drsně vyhlížející karoserie ve stylu amerických trucků je doplněna o maketové zrcátka a černá okna. Úchvatné LED osvětlení s celkem 25 diodami je po celém modelu, jako pravý náklaďák. Přední bílé světlomety, vrchní a boční žlutá poziční světla a zadní červená koncová světla.

Doplňky v černém chromu:
Agresivní vzhled je podpořen předním nárazníkem, nádrží se stupačkami a bednou na nářadí v černém chromu. To vše detailně zpracované a v měřítku.

Maketová kola 2.2":
Jedním z prvků, které na první pohled zaujmou jsou velká kola s disky o velikosti 2.2" a terénní pneumatikami Canyon RT 4.6". Disky jsou nádherně detailně zpracovány a tak jako zbytek doplňků jsou v barvě černého chromu. Unašeč je standardní šestihran 12mm.

Volitelný naviják:
Součástí balení je držák pro instalaci navijáku na valník. Pomocí navijáku můžete realisticky naložit model na valník. Naviják NENÍ obsahem balení.

Prodloužený ocelový podvozek:

Speciálně konstruované šasi TRX-6 tvoří prodloužené ocelové profily pevně spojené příčnými nosníky. Přidané příčné výztuhy zaručují tuhost a odolnost proti kroucení, i u takto dlouhého modelu. Přední blatníky připevněné k rámu zabraňují pronikání nečistot a přidávají modelu na autentičnosti.

Pohon 6x6:
Další náprava zvyšuje trakci pro překonávání překážek, které by jinak nebylo možné zdolat. S pohonem 6x6 se nyní dostanete i do těch nejstrmějších svahů a zdoláte všechny výzvy, které cestou potkáte.

Nápravy s nápravovou převodovkou:
Šasi TRX-6 používá portálové nápravy s nápravovou převodovkou. Nápravová převodovka zvyšuje světlou výšku, snižuje namáhání diferenciálů, převodovky, kardanových hřídelí a dále se snižuje torzní síla - model se méně naklápí.
Zatáčení předních kol je možné o úhel 45°, řízení je zajištěno servem Traxxas 2075X s kovovými převody.

Dvoustupňová převodovka:
Model je vybaven dvoustupňovou převodovkou. Změna převodového stupně se ovládá červeným kolébkovým přepínačem na vysílači. Toto řešení dělá z podvozku TRX-6 velmi všestranný model, který dokáže jezdit pomalu i rychle - jak zrovna potřebujete.

Uzamykatelné diferenciály:
Uzávěrky diferenciálů jsou nezávisle řízeny 2 servy (diferenciály obou zadních náprav jsou řízeny společně). Síla ze serv je přenášena pomocí bovdenů do diferenciálů. Uzávěrky se řídí tří-polohovým přepínačem na vysílači a poskytují následující kombinace:
- Všechny diferenciály jsou otevřeny
- Uzavřen je pouze přední diferenciál
- Uzavřeny jsou všechny diferenciály

Olejové tlumiče GTS:
Šest olejem plněných tlumičů GTS poskytuje hladké tlumení a perfektní jízdní vlastnosti. Hliníková těla tlumičů jsou opatřena maticí, pro nastavení předpětí pružin. Speciálně navržené pružiny umožňují nezávislí pohyb obou zadních náprav, čím je dosaženo maximální trakce.

Stejnosměrný regulátor:
Srdcem modelu Traxxas je stejnosměrný elektronický regulátor XL-5 HV. Regulátor je určen pro napájení 2-článkovým, nebo 3-článkovým LiPo akumulátorem. Model lze rovněž napájet i 6-7-článkovými NiMH akumulátory. Jednoduchá volba jízdních režimů a dalšího nastavení, pomocí tlačítka EZ-SET. Indikace stavu regulátoru LED diodou. LVD ochrana proti podvybití LiPo akumulátoru. Tepelná ochrana. Voděodolná konstrukce (NE vodotěsná!!!).

Regulátor Traxxas XL-5 HV podporuje 5 jízdních režimů:
1. Sport: Jízda vpřed, brzda a zpátečka
2. Race: Jízda vpřed a brzda. Zpátečka není k dispozici
3. Training: Jízda vpřed omezena na 50% výkon, brzda 100% a zpátečka omezena na 50%. tento režim je vhodný pro děti
4. Trail: Jízda vpřed, brzda, zpátečka. Ovládání v blízkosti neutrálu je velmi jemné
5. Crawl: Jízda vpřed, brzda v neutrálu a rovnou zpátečka.

Motor Titan 21T:
Model pohání stejnosměrný motor Titan 21T 550. Motor poskytuje hladký chod již od nízkých otáček. Pro lepší chlazení je v motoru integrována vrtulka vhánějící vzduch k rotoru.

Servo řízení:
Řízení modelu zajišťuje digitální servo Traxxas 2075X high-torque, s momentem 9kg.cm. Servo je vybaveno dvěma kuličkovými ložisky na hřídeli tisícihranu a kovovými převody pro maximální odolnost. Voděodolná konstrukce (NE vodotěsná!!!).

Serva převodovky a diferenciálů:
Model je vybaven celkem třemi voděodolnými mikro servy 2065 s momentem 2.5kg.cm (NE vodotěsnými!!!). Dvě serva nezávisle ovládají uzávěrky předního a zadního diferenciálu. Třetí servo pak zajišťuje řazení dvoustupňové převodovky.

4-kanálová RC souprava Traxxas TQi s Bluetooth:
4-kanálový vysílač je kromě přesného a spolehlivého řízení, vybavena také slotem pro umístění Bluetooth modulu (prodává se samostatně). Bluetooth modul umožní spojit RC model s přehlednou grafickou aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do Smartphonu.
Aplikace Traxxas Link pro zařízení od Apple je k dispozici zdarma na AppStore, aplikace pro zařízení Google Android je zdarma na stránkách GooglePlay.
Traxxas Link App je aplikace, která Vám dává naprostou kontrolu nad provozem a laděním RC modelu Traxxas s ohromující vizualizací a absolutní přesností nastavení. Traxxas Link umí zobrazit telemetrická data, která poskytuje model v reálném čase, například rychlost, otáčky, teplotu, napětí baterie a náklon modelu. Nastavení RC modelů můžete sdílet, můžete si vytvořit libovolný počet profilů pro konkrétní trať nebo uživatele, např. děti. Vše v aplikaci s brilantní grafikou, která je samozřejmostí od Traxxasu.
Možnosti telemetrie se liší dle jednotlivých modelů. Pro získání telemetrických dat může být nutné instalovat telemetrická čidla.

Telemetrie - náklon modelu:
Pomocí bezdrátového Bluetooth modulu (prodává se samostatně) a aplikace Traxxas link app, je možné sledovat náklon modelu na vašem telefonu. Pro zobrazení další telemetrie (napětí baterie, otáčky, teplota) je nutná montáž telemetrických čidel.

Přijímač Traxxas TQi:
RC přijímač Traxxas TQi 5 kan. TSM s telemetrií pro vysílače Traxxas TQi. Jednoduchá obsluha, párování pomocí tlačítka. Indikace stavu LED diodou. V přijímači jsou integrovány 3-osé MEMS senzory pro učení polohy přijímače.
5-ti kanálový přijímač je také vybaven dvěma konektory pro zapojení telemetrických čidel RPM (otáčky) a V/T (napětí / teplota).
Dále lze k 4-pinovém konektoru připojit rozšiřující modul telemetrie, do kterého můžete zapojit až další 6 čidel, včetně velmi přesného GPS senzoru rychlosti.

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler:
- Valník pro přepravu dalších modelů
- Klíny a upínací popruhy pro zafixování přepravovaného modelu
- Maketová karoserie s LED osvětlením
- Nárazník, nádrž a bedna na nářadí v černém chromu
- Pohon 6x6
- Podvozek s ocelovými nosníky
- Dálkově řízené uzávěrky diferenciálů
- Dálkově řízená dvoustupňová převodovka
- Portálové nápravy s převodovkou
- Výkonný stejnosměrný motor Traxxas Titan 21T
- Stejnosměrný elektronický regulátor Traxxas XL-5 HV se speciálními režimy
- Zatáčení předních kol o 45° na obě strany
- Optimalizovaná geometrie omezující bump-steer efektu (změně sbíhavosti kol v závislost na světlé výšce)
- Pneumatiky Canyon RT 4.6" pro vynikající přilnavost k povrchu
- Maketové disky 2.2" v barvě černého chromu, unašeč 12mm
- Funkce tempomatu

Doporučujeme koupit:
Pro zprovoznění modelu jsou potřeba 4x AA baterie do vysílače, pohonný akumulátor a nabíječ na pohonný akumulátor.

Doporučené akumulátory LiPo:
Model lze provozovat na 2 nebo 3 článkový LiPo akumulátor. Pro běžné ježdění plně dostačuje 2 článkový LiPo akumulátor (7.4V). Pro provoz s vyšším rozsahem rychlostí lze použít 3 článkový LiPo akumulátor.
- Pro běžné ježdění 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4V 5000mAh
- Pro běžné ježdění a maximální dobu jízdy 2S LiPo akumulátor Traxxas 7.4V 7600mAh
- Pro náročné uživatele a vysoký rozsah rychlostí 3S LiPo akumulátor Traxxas 11.1V 4000mAh

Doporučené akumulátory NiMH:
NiMH akumulátory nejsou náročné na přesné zacházení a jsou tudíž vhodné pokud RC model auta provozují děti (NiMH akumulátor se nezničí úplným vybitím). NiMH akumulátory však mají nižší kapacitu a vyšší hmotnost, takže doba jízdy bude o něco kratší.
- Pro běžné ježdění akumulátor NiMH 8.4V 3000mAh
- Pro maximální dobu jízdy akumulátor NiMH 8.4V 5000mAh

Doporučené nabíječe Traxxas:
Univerzálními nabíječi Traxxas lze nabíjet akumulátory Traxxas typu LiPo a NiMH. Nabíječe Traxxas představují jednoduchý a bezpečný způsob nabíjení akumulátorů. Společnost Traxxas využívá jedinečný systém iD, díky tomu máte vždy jistotu, že vše jednoduše a bezpečně zapojíte. V konektoru akumulátoru je integrovaný čip, který nabíječ Traxxas automaticky rozpozná a nastaví za Vás všechny parametry nabíjení akumulátoru.

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 3S LiPo:
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 50W s jedním výstupem
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 2x 50W se 2 výstupy

Univerzální nabíječe pro akumulátory až 4S LiPo:
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak 75W s jedním výstupem
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 100W s jedním výstupem a možností BlueTooth připojení k telefonu
- Nabíječ Traxxas EZ-Peak Live 2x 100W se 2 výstupy a možností BlueTooth připojení k telefonu

Bezdrátové spojení s telefonem:
Doplněním Bluetooth modulu do vysílače, získáte funkci bezdrátového spojení RC modelu s aplikací Traxxas Link, kterou si bezplatně naistalujete do telefonu. Pro upevnění telefonu na vysílač doporučujeme držák telefonu.
Přehledná grafická aplikace umožňuje jednoduché nastavení modelu. V aplikace lze rovněž zobrazit telemetrii, kterou model poskytuje. Možnosti telemetrie pro konkrétní modely jsou uvedeny v našem blogu Telemetrie do RC modelů Traxxas.

Naviják:
Doplňte model o naviják, kterým vytáhnete přepravované auto na valník. Originální naviják Traxxas je přesně, v měřítku navržen pro modely TRX. Naviják je řízen dálkovým ovladačem a vyvine tažnou sílu až 4.5kg. Držák pro naviják je již součástí balení.

Doporučené tuningová serva, nutné při použití volitelných doplňků (zvýšení hmotnosti modelu):
Model TRX-4 jako jeden z nejvíce uživatelsky upravovaných modelů, často vlivem doplňků nabírá i 1-2kg na hmotnosti. Při navýšení hmotnosti modelu je nutné modifikovat komponenty a použít silnější servo. Při použití silnějšího serva je nutné vzít v úvahu jeho proudový odběr vzhledem k zatížitelnosti BEC na regulátoru. U silných serv s vysokým proudovým odběrem je nutné instalovat externí zdroj BEC, jinak dojde k poškození regulátoru.

Doporučená tuningová serva:
- Traxxas servo 2270 16.9kg.cm MG voděodolné (není nutné instalovat externí BEC)
- Traxxas servo 2250 24kg.cm MG voděodolné (nutno instalovat externí BEC)
- Traxxas servo 2255 29kg.cm BL MG voděodolné, se střídavým motorem (nutno instalovat externí BEC)

Příslušenství pro běžný provoz:
Pro běžný provoz RC auta Traxxas potřebujete lepidlo na šrouby, kvalitní lepidlo na pneumatiky, silikonový olej do tlumičů a sadu šroubováků.
Lepidlem na šrouby se zakápne závit nebo hlavička šroubu, čímž dojde k jeho fixaci a vibrace způsobené jízdou nedovolí povolení šroubového spoje. Lepidlo na šrouby má speciální složení, které umožňuje snadné povolení šroubového spoje přiměřeným momentem, aniž by došlo k poškození hlavy šroubu. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo, takto zalepený šroub by mohlo být nemožné vůbec povolit!
Lepidlem na pneumatiky se lepí pneumatiky k ráfku disku. Vždy je nutné, aby pneumatika byla po celém obvodu pevně přilepena k ráfku kola! Pokud pneumatika nebude přilepena po celém obvodu, může dojít k jejímu roztržení. Lepidlo na pneumatiky má speciální složení, které je schopno lepit materiály jako guma či nylon a současně po zatvrdnutí je lepidlo pružné. Nikdy nepoužívejte běžné vteřinové lepidlo - to po zatvrdnutí není pružné a kolem ráfků by se postupně vytvářely praskliny v pneumatice!
Občas je třeba doplňovat silikonový olej do tlumičů modelu. Běžným provozem dochází jen k nepatrným únikům silikonového oleje po pístnicích tlumiče. V případě, že povrch pístnic tlumičů nebo stav těsnění je ve špatné stavu, únik oleje může být velký. Pro tyto případy se dodávají tzv. opravné sady. V nabídce tuningových dílů se dodávají ke všem tlumičům pístnice s extrémně tvrdým povlakem TiN (nitrid titanu). Pístnice s povrchem TiN snadno poznáte podle zlato-zelené barvy.

 

Typ: expediční

Šasi: Kovové

Měřítko: 1:10

Délka: 953 mm

Šířka: 249 mm

Výška: 303 mm

Rozvor: 471 mm / 603 mm

Světlá výška podvozku: 80 mm

Prostor pro baterie: 158.75 x 47 x 23/26 mm

Hmotnost: 4.83 kg

Náhon: 6WD

Motor: Stejnosměrný

Doba jízdy: 60 - 90 minut na LiPo akumulátor Traxxas 7,4 V 5000 mAh

Rychlost: 15 km/h

(TRA2973G) Traxxas nabíječ EZ-Peak Live Dual 2x100W Více informací  Expedice 2-4 prac. dny (TRA2973G) Traxxas nabíječ EZ-Peak Live Dual 2x100W 4 946 + Doprava zdarma!

Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (14) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (15) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (16) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (13) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (20) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (19) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (21) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (26) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (11) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (12) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (17) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (18) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (22) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (24) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (27) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (25) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (23) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (29) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (28) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (30) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (31) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (32) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (33) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (35) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (7) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (8) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (34) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (9) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (6) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (2) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (3) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (4) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (10) Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý) (5)

Uživatelská recenze produktu Traxxas TRX-6 Ultimate RC Hauler 6x6 1:10 RTR (černý)

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat

Traxxas Slash 4WD 1:10 RTR s LED osvětlením (zelený) Více informací  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Slash 4WD 1:10 RTR s LED osvětlením (zelený) 9 214 + Doprava zdarma!
Axial Capra 1.9 4WD 1:10 RTR (zelená) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Axial Capra 1.9 4WD 1:10 RTR (zelená) 14 064 + Doprava zdarma!
Traxxas Sledge 1:8 RTR (modrý) Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Traxxas Sledge 1:8 RTR (modrý) 20 175 + Doprava zdarma!
HPI Vorza S Truggy Flux 1:8 Brushless 2.4GHz Více informací Dárek zdarma Novinka  Expedice 2-4 prac. dny HPI Vorza S Truggy Flux 1:8 Brushless 2.4GHz 20 942 + Doprava zdarma!
Losi LMT Monster Truck 1:8 4WD RTR Grave Digger Více informací Dárek zdarma  Expedice 2-4 prac. dny Losi LMT Monster Truck 1:8 4WD RTR Grave Digger 17 459 + Doprava zdarma!
Nastavení cookies

Co jsou to cookies?

Soubory cookies a další technologie nám pomáhají zlepšovat naše služby, pomáhají nám analyzovat výkon webu a umožňují nám pomáhat zákazníkům ve výběru správného zboží. V nastavení si můžete vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Přečtěte si naše zásady o zpracování osobních údajů

Nastavte si, jaké chcete používat cookies
Technické (nutné)
Nezbytné cookies pro správné fungování našeho webu.
vždy aktivní

Tyto cookies jsou nezbytně nutné pro správnou funkci webu - zajišťují správné zobrazení, odesílání formulářů, vkládání zboží do košíku a podobně. Technické cookies není možné vypnout. 

Statistické
Sledování návštěvnosti a chování na webu nám pomáhá zlepšovat naše služby.
Preferenční
Abychom vám mohli nabídnout to, co vás zajímá a pamatovali si vaše předvolby.

Díky preferenčním cookies vám můžeme přizpůsobit obsah našich stránek a zobrazovat produkty, o které máte zájem. Procházení webu vám ulehčíme tím, že si budeme pamatovat vaše předvolby - např. obsah košíku, přihlášení nebo jazykové předvolby. Používání webu bude pro vás snazší a pohodlnější. 

Marketingové
Pro zobrazení pouze relevantní reklamy. Objem reklamy zůstává stejný.

Marketingové cookies využívají naši partneři k zobrazování relevantní reklamy na základě vašich preferencí. Tato personalisovaný obsah se může zobrazovat na webech třetích stran, které využívají naši partneři k zobrazování reklamních sdělení. Pokud nedáte souhlas s použitím marketingových cookies, objem reklamy zůstane stejný, ale bude se vám zobrazovat nezajímavý obsah.